reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajm się :)

85justyna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2010
Postów
1 233
Pomyślałam że przyda nam się taki wątek o na forum ogólnym te informacje giną w natłoku spraw codziennych. Może ja zacznę:

Mam na imię Justyna, lat 30 mama cudownego pięciolatka, wrześniówka 2010, aktywna zawodowo ale na zwolnieniu lekarskim
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to i ja napiszcie coś o sobie :)

Jestem Kinga, mam 25lat. Jestem mamą kwietniową 2013. Obecnie na urlopie wychowawczym, z powodu rozstania TŻ musiałam podjąć pracę opiekunki dwójki dzieci.

Z moim facetem byłam/jestem - jeszcze tak na 100% ciężko określić) 6lat. O pierwszą ciążę staraliśmy się prawie dwa lata. Straciłam ja w maju 2012 roku,a w lipcu byłam już w drugiej ciąży z córką. Kolejna ciąża to zupełna wpadka dowiedziałam się na początku marca'14 :( - w dodatku bliźnięta. Straciłam ja 27.03. A teraz walczyliśmy od października i udało się w cyklu w którym nawet lekarz potwierdził brak owu [emoji12] [emoji14]
 
Hej to i ja mam 24 lata, jestem mamą 3 letniej Marceliny :) ostatni raz na bb forum na mamusiach pazdziernikowych 2011
Nie pracująca, ucząca się oraz stażystka
 
Jestem Patrycja mam 30 lat, obecnie nie pracuje miałam zamiar w ty roku to zmienic..Ma dwie córki starsza Wiktoria urodzona przez CC w 2007 i młodsza Matylda urodzona w 2013 naturalnie(dobra położna i da się) rodziłam 4 godz. 
 
NO i ja. Prawie 30 latka ;) Mama 2,5 rocznego Oliwiera ostatni raz na bb w październikówkach 2012 teraz tu :tak:Jestem na urlopie wychowawczym można rzec przymusowym ( albo wychowawczy albo bezrobocie) Od początku roku intensywnie szukałam pracy i byłam na kilky rozmowach teraz musiałam zrezygnować już 2 propozycji no ale cóż... Jak widać jestem ze stolicy podbeskidzia i tak jakoś czas leci :-)
 
I ja;)
Ola, 29lat, mamuska 16 miesiecznego Oliwiera (listopad 3013)
Pierwsza ciaza poroniona w 10tyg, ale tak bardzo pragnelam byc mama ze udalo sie po 2 miesiacach zajsc i donosic z powodzeniem;) porod naturalny.
Aktualnie na wypowiedzeniu (ale juz niebawem to sie zmieni) bo przypadkiem dowiedzialam sie ze mamy super prawo w Polsce ze jak sie zajdzie na wypowiedzeniu to zwolnienie jest bezskuteczne;) co mnie bardzo cieszy;)
 
Witam się i ja!
To mój pierwszy post na tym forum i pierwsza ciąża :). Mam 30 lat, dzisiaj zrobiłam betę i wyszło 112,4mlU/ml.
 
No to ja mam 33 lata, jestem z okolic Gdańska ( jestem ciekawa czy jest tu jakaś mamusia z Trójmiasta) mam 6 letniego synka, o tą ciążę staraliśmy się długo około 1,5 roku. Z mężem jesteśmy od zawsze hehe jako małżeństwo 8 lat a razem 18 ;-)
Na co dzień zajmuję się florystyką.
 
reklama
Ok no to i ja mam na imie Claudia mam 31 lat o synka ktory 30 maja bedzie mial 3 latka. Ten termin mam na 7-10 listopad zaszlam w ciaze przy 3 cs
Z moim nie jesteamy malzenstwem ale razem jestesmy 16 rok
 
Do góry