reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie (bez komentarzy)

reklama
Dobra ja zalozylam watek wiec zaczne.

Nazywam sie Emilia, jestem zakochana mama prawie dwuletniego Szymka i szczesliwa mezatka . Slub wzielismy w Czerwcu 2011, a niecaly rok pozniej przyszedl na swiat nasz synek Szymon. Od 9 lat mieszkamy na wyspach, pracuje w rekrutacji i zaocznie studiuje psychologie dziecieca. Mam 28 lat, maly wlasny domek, sczeniaka i jak sie okazuje w brzuszku nowego czlonka rodziny :) ciaza byla (i nadal jest:-D) totalnym zaskoczeniem, nie planowalismy, unikalismy dni plodnych, ale chyba jakis mlodociany sie zachowal i czekal w ukryciu na moje jajeczko:-p musielismy zajsc przed owu bo po eM nie bylo wiec raczej nie bylo jak :-D tak naprawde dopiero odstawilam pierwszego synka od piersi, mialam troche odsapnac i zaczac sie starac za rok, ale tak tez jest super. Miedzy dzieciaczkami bedzie 2.5 roku roznicy, co mam nadzieje, bedzie sie wiazalo z tym, ze beda sie w przyszlosci dogadywac. Tyle o mnie. Czekam na pare slow o Was :*
 
Na imię mi Kasia, mam 28 lat, mieszkam na Podkarpaciu blisko Bieszczad - czyli w pięknym regionie Polski. Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Pracuję w wydawnictwie jako edytor i grafik. Po 7 miesiącach starań wreszcie zobaczyłam dwie kreseczki na teście :)
 
Cześć!, Mam na imię Paulina, czego nie trudno się domysleć po nicku ;). Mam 28 lat i jestem szczęśliwą mężatką od 27 lipca 2013 roku. Po 5 miesiącach starań 13 lutego wreszcie ujrzałam 2 kreseczki :) Właśnie rozglądamy się za własnym mieszkankiem żeby uwić gniazdko dla naszego skarbeczka :) To moja pierwsza ciąża więc mam wiele obaw i wątpliwości. Mam nadzieję jednak że wszystko się ułoży i w październiku powitamy nawego członka rodziny :)
 
Hej mam na imię Magda i również mam 28 lat. To jest moja trzecia ciążą, łącznie o dzidzi walczymy już 3 lata. Bardzo bym chciała by tym razem się udało... Dzidziuś jest jedyną rzeczą, która sprawiła by że byłabym naprawdę szczęśliwą osobą. Jetem nauczycielem wychowania przedszkolnego, po ślubie od prawie 6 lat, i bardzo , bardzo leubie moje życie;)))
 
Hej, mam na imie Gosia i w tym roku koncze 29 lat. Pochodze ze Szczecina, lecz obiecnie mieszkamy w UK. Hmmm ciezko napisac cos o sobie...z wyksztalcenia jestem zootechnikiem i pielgniarka zwierzat. Niestety tu nie pracuje w zawodzie, moze kiedys sie to zmieni. Jak widac po suwaczku mam juz 8 miesiecznego synka. Jest moim oczkiem w glowie i ciesze sie , ze bedzie mial rodzenstwo z malo roznica wieku :tak:
Zycze Waszystkim Wam nudnej ciazy :tak:
 
Ok, dobra, czemu nie :-p

Jestem Jagoda, dla znajomych Keke. Mam 27 lat, od dwóch i pół z mężem staraliśmy się o dzidzię. Oczywiście, to moja pierwsza ciążą :-p Z zawodu jestem stewardessą, mieszkam w Warszawie, ale niegdyś zamieszkiwałam ZEA i szczerze mówiąc marzę, żeby tam wrócić. Chyba nic więcej, w każdym razie życzę wszystkim szczęśliwej i przyjemniej ciąży :-D;-):tak:
 
No to czas na mnie :) Mam na imię Monika i w sierpniu kończę 29 lat. Podobnie jak Lisica mieszkam na Podkarpaciu i potwierdzam, że Bieszczady są piękne :-) Kilka ładnych lat pracuję w instytucji bankowej choć od jakiegoś czasu korci mnie żeby zmienić branżę. Jestem mężatką od pół roku i będzie to nasze pierwsze dzidzi. Uwielbiam koty, marzę o własnym domku z ogródkiem żebym mogła mieć ich tam kilka i może też jakiegoś kudłatego psiaka :-) Poza tym lubię gotować i przez to trochę nie pozwalam schudnąć mojemu ślubnemu hihi
 
No to kolej na mnie... mam na imie Asia jestem z Sosnowca mam 27 lat (koncze w pazdzierniku ) mam corke ktora ma 5 lat jestem po rozwodzie obecnie mam przy sobie ukochanego partnera(znalismy sie od malego a ponad rok temu los nas zlaczyl) dla ktorego Zuzia to caly swiat i odwrotnie czasami jestem zazdorosna hehe bo corka jest bardziej za nim. W tamtym roku poronilam nie wiedzialam ze jestem w ciazy od tamtej pory bardzo pragnelismy dziecka czulam pustke udalo sie tym razem po paru tbl anty. Skonczylam mgr w Slupsku nauczyciel wczesnoszkolny i przedszkolny obecnie pracuje w zlobku z maluchami mam grupe najmlodsza. Umowa na zastepstwo wiec licze sie z tym ze po porodzie bede bez pracy. No coz poszukam po maciezynskim. Narazie wlasnego mieszkanka nie mamy mieszkamy w wynajmowanym, mamy tez 4mc pieska ...to chyba tyle :) tak w skrocie
 
reklama
Cześć dziewczyny mam na imię Kasia, mam 30 lat i obecnie mieszkam w Rotterdamie (Holandia) ale w przyszłym tygodniu wracamy do Polski. Mieszkam razem z chłopakiem oboje pracujemy. W Polsce będę zajmowała się moim hobby (robię kartki okolicznościowe, pudełeczka, zawieszki z mydełek itp.) no i praca, projektuję ogrody. W tamtym roku przeżyłam koszmar po tym jak się dowiedziałam że mojej dzidzi przestało bić serduszko i w 12 tygodniu miałam zabieg. Teraz trzymajcie kciuki, dziś pierwsze badanie, o 11:45 idę do położnych na pierwszą wizytę i boję się jak cholera. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za was!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry