reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie (bez komentarzy)

Hej, mam na imię Asia i jestem rodowitą Warszawianką. Mam 31 lat od 6 mc i 6 dni jestem żoną swojego męża ;) A od dokładnie 3 tygodni wiem, i gorąco w to wierzę, że niedługo również Mamą. Poza tym pracuję w marketingu, jestem kinomanką -> miłośniczką horrorów :-p, podróżniczką i molem książkowym.
 
reklama
No to i ja;-) mam na imię Dominika mam 24lata mieszkam obok Lublina. jestem męzatką od 5 lat i mam 5 letnią córke Agatke. No i kolejnego członka rodziny w brzuchu. Oprócz tego do naszej rodziny nalezy pies,chomik i rybki. Nie pracuje,zajmuje sie domem i dzieckiem.
 
Cześć. Jestem Monika, w tym roku kończę 29 lat- jestem mężatką od 4 lat, mam prawie pięcioletniego synka, 9 letniego pasierba:) a teraz czekam na trzecią pociechę - mam cichą nadzieję , że nareszcie córeczkę:)podobnie jak LISICA I CZARNA 85 , pochodzę z Podkarpacia:)

Pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży:)
 
Część!
Jestem Kasia, mam 28lat. Jestem pielęgniarką z okolic Opola. OD 2,5 roku jestem mężatką a od około 2 lat staraliśmy się o dziecko-z pół roczną przerwą na operacje kolana. Mieszkam z mamą i mężem na wsi razem z 5 kotami i 2 psami.
Uwielbiam sport, rower i inne sporty oraz książki.
Za kilka dni ide na pierwsze USG-narazie potwierdził test, badanie krwi i objawy. Pozdrawiam
 
czesc.mam na imie Agnieszka i od 10 lat mieszkam we Wloszech w poblizu Asyzu.od 9 lat jestem zwiazana z wlochem.lacznie mamy 4 dzieci:2+2 a to bedzie nasze pierwsze wpolne malenstwo.nie pracuje i zajmuje sie domem.mamy tez psiaka i grono kurczakow i kurek ozdobnych ktore sa moim oczkiem w glowie.
 
Cześć Dziewczyny. Można się przyłączyć
Nazywam sie Pam, pod koniec marca kończę 22 lata, od 8 lat mieszkam w Irlandii. O dziecko staraliśmy sie trochę ponad rok, i dziś rano w końcu zobaczyłam dwie piękne kreseczki :)
 
Witajcie, mam na imię Agnieszka, mieszkam w Jaworznie na śląsku. Mam 26lat i z zawodu jestem kosmetologiem. Z mężem planowaliśmy już powiększenie rodziny od roku. I kiedy w końcu podjęliśmy decyzje i starania ku zaskoczeniu (chociaż miałam przeczucie że tak będzie) udało nam się za pierwszym razem.
Termin przyjścia na świat mojego serduszka 23 październik 2014 r
 
Witam wszystkie przyszłe mamy :)
Jestem świeżakiem na forum ;) Mami 30 lat i jedną trzyletnią córę, teraz zapowiada się kolejny jesienny szkrab. Termin wyliczony na chwilę obecną to 30.10.14. Od niespełna roku mieszkamy w Anglii, jest to więc moja pierwsza ciąża w UK i póki co, tutejsza opieka medyczna nad ciężarną mnie przeraża :baffled: Mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dobrze!
 
To i ja się w sumie zamelduje bo u mnie termin z kalkulatorow wychodzi roznie raz 31.10 raz 01.11 (dlatego tez stworzylam temat listopadoweczek 2014) Mam na imie Dorota i jestem mama z czerwca 2012 ( a wlasciwie maja) od ponad 2 lat mężatka :) z wykształcenia kosmetolog ale pracuje w zupełnie innym zawodzie :)
 
reklama
No to czas na mnie :) Mam na imię Monika i w sierpniu kończę 29 lat. Podobnie jak Lisica mieszkam na Podkarpaciu i potwierdzam, że Bieszczady są piękne :-) Kilka ładnych lat pracuję w instytucji bankowej choć od jakiegoś czasu korci mnie żeby zmienić branżę. Jestem mężatką od pół roku i będzie to nasze pierwsze dzidzi. Uwielbiam koty, marzę o własnym domku z ogródkiem żebym mogła mieć ich tam kilka i może też jakiegoś kudłatego psiaka :-) Poza tym lubię gotować i przez to trochę nie pozwalam schudnąć mojemu ślubnemu hihi


A


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry