reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie (bez komentarzy)

reklama
Cześć dziewczyny,
mam na imię Ania - 32 lata, urodziłam się i wychowałam w Poznaniu, a od 7 lat mieszkam z mężem na Śląsku. Mamy 4 letnią gwiazdę Darię, a teraz... czekamy na wyproszone przez nią rodzeństwo:-)
 
Witam wszystkie mamy, jestem Kasia, mam 29 lat, jestem mama 3 letniej Zuzi, mieszkam w Warszawie. Spodziewamy sie drugiego cudu pod koniec października. Pozdrawiam i proszę o przyjęcie na forum:)
 
Matka Nie Polka - podanie przyjęte:-D
No i chyba jeszcze się tu nie przedstawiałam, też mieszkam w Wawie. Synek jest z Wielkanocy 2013, a teraz czekamy na drugą absolutną niespodziankę, która okazuje się będzie także chłopcem :tak: tak poza tym lubię eksperymentować w kuchni, nie lubię gotować wg przepisów, jak już odchowam tą dwójeczkę (albo komuś podrzucę:-D) to wrócę do czytania kryminałów, bo teraz niestety każdą wolną chwilę na sen przeznazam:cool2:
 
Ja to cały czas pracuje mimo ze jestem na zwolnieniu (uczę angielskiego) i jeszcze około 3 tyg bede miec lekcje a pozniej przynajmniej od tego odpoczne...niestety na sen nie mam czasu, w dzien córka właściwie nigdy nie śpi a ja pozniej wychodze juz na zajęcia wiec zostaje noc, jednak w nocy tez wstaje do dziecka i mało tego odpoczynku mam no ale cóż taki life:/ pscolka a ty juz wiesz ze bedzie chłopiec ? Ja mam polowkowe 18 czerwca chyba dopiero...
 
No to przyszła kolej na mnie. Mieszkam w Warszawie, jestem mamą rocznej Michalinki i spodziewam się kolejnej córki pod koniec października. Aktualnie siedzę w domu z córką i z niecierpliwością czekam na następną :-D Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie mnie do swojego grona i spędzimy wspólnie miło czas.
 
reklama
Dzień dobry, troszkę późno się zarejstrowałam ale podczytywałam forum od dawna. Na imie mam Renia i oczekuje swojego pierwszego dziecka o które staraliśmy się ponad trzy lata. Upragniona ciąża przewróciła moje życie do góry nogami, ale wiem że wszystkie poświęcenia są warte i już nie mogę doczekać się kiedy wezmę moją córkę w ramiona. Pozdrawiam
 
Do góry