reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się- czyli ile mamy lat i kim jesteśmy :)

reklama
Hej :-) Bywam i znikam, ale w koncu postanowilam cos napisac o sobie/nas.
Nazywam sie Sylwia, mam 23 lata. Mieszkam od 7 lat w Holandii, urodzona i wychowana w Bialymstoku. Od prawie 3 lat szczesliwa mamusia Zuzanki, mama Aniolka i czekamy na nasza Polcie. Szczesliwa mezatka od ponad 2 lat.
 
Hej nazywam się Ewelina, w listopadzie stuknie mi magiczne 30. Mężatka od lutego tego roku, po 6-letniej znajomości.
Od 4 lat pracuję w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Próbę powiększenia naszej rodzinki zaczęliśmy w październiku 2012 i udało się za pierwszym razem. :-) Teraz z utęsknieniem czekamy na naszą córeczkę.
 
Hej dziewczyny mam na imię Kamila 26lat miasto rodzinne Koszalin a obecnie Aberdeen /Szkocja gdzie prowadzę studio stylizacji paznokci , skończony licencjat z pedagogiki. Starania o dzidzię zaczęliśmy grudzień 2012 a teraz przyszła mamusia około 17 grudnia 2013 :-)
 
hej Marmolada?
Ja już miedzy Wami od jakiegoś czasu jestem , więc wypada napisać coś o sobie:)
Mam na imię Justyna, lat 26, mieszkam w okolicach Wrocławia. Kończę studia w tym roku, jednak przez problemy z ciążą jak wszystko pójdzie dobrze, to obronię się we wrześniu.
W sierpniu będziemy obchodzić z moim P. drugą rocznicę ślubu:)
O dzieciątko nie musieliśmy się długo starać, bo udało się już w pierwszym cyklu, a teraz czekamy na naszego kochanego synka:)
 
reklama
Cześć, mam na imię Ewa. W kwietniu, po dwóch latach znajomości z szanownym małżonkiem wzięliśmy ślub, a 3 dni po nim skończyłam 25 lat. Od stycznia 2012 jestem mamą Tymka, a w lipcu urodzi się nam córcia - niespodzianka, nieplanowana, ale z biegiem czasu coraz bardziej kochana i wyczekiwana.
 
Do góry