reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się- czyli ile mamy lat i kim jesteśmy :)

reklama
Ja nazywam sie Karolina.... jestem szczęśliwą mamusia Mariki (grudzień 2008) i zona mojego męża (wrzesień 2009), ale para jesteśmy juz 6 lat :) Obecnie mieszkam w Mississauga obok Toronto w Kanadzie.... ale pochodzę z Tczewa pod Gdańskiem:) Mam 26 lat i z wykształcenia jestem nauczycielką przedszkola i klas początkowych I-III :) Aktualnie nie pracuje wychowuje moja szaloną, prawie 4 latke;) Druga ciąża choć była dla nas zaskoczeniem, jest też naszym szczęściem:)
 
Witajcie :) mam na imie Justyna jetem poł roku po ślubie :) pracuje jako fryzjerka :) jestem z pod warszawy a moja mała fasolka niby starana ale w pewnym momencie odpuściliśmy sobie z mezem bo wykańczamy dom a to bardzo duży wydatek i przepatrzyliśmy dzidziusia na czas wykończenia domu a tu prosze niespodzianka od mikołaja i okazał sie brak okresu i dwie kreseczki :) powiem wam ze pierwsze moje wrażenie to był strach a teraz chciała bym sie całemu światu powiedziec ze nosze w sobie najwiekszy cud swiaa ale lekarz powiedział ze nie ma co sie chwalic jeszcze bo wszystko moze sie wydarzyć nastepna wizyta 4.12.12 juz moze wtedy usłysze jak bije moje malutkie serduszko. to moja pierwsza ciaza i tak lubie poczytac i poisac troche do was niektore z was juz maja dzieci i duzo opisuja a dla takich osob jak ja to bardzo dużo bo wiem czego moge sie spodziewac i taka spokojniejsza jestem




pozdrawiam was serdecznie :) :*:-):-)
 
reklama
Do góry