reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się- czyli ile mamy lat i kim jesteśmy :)

reklama
nio ja w sumie super nic konkretnych objawów dzis miałam takie zawahanie przy śniadaniu ale tylko chwilkę na poczatku bolał pnie podbrzusze a teraz juz nawet to nie, boje sie ze cos sie stało bo żadnych obiaw biore witaminy bo kwasu nie dostałam nastepno wizyte mam 4.12 najgorsze ze nie mam z kim tak jak z przyjacielem pogadac bo wiekszosc moich koleżanek dużo później sie ze sa w ciazy i juz na 1 wizytach biło serduszka a u mnie tylko pecherzyk i jestem teraz w takiej kropce maz chciał by mi pomóc ale sam nie wie jak , a ja sie boje wiadomosci ze juz nie ma ani pęcherzyka ani fasolki:-(
 
Justyna nie zamartwiaj się, bo ja np. tez nie miałam żadnych objawów ;-)a na pierwszej wizycie w 6t 4d zobaczyłam wielkiego 9mm człowieczka:-D
A kwas foliowy jest teraz potrzebny Maleństwu, więc idź do apteki i kup (dostaniesz go bez recepty). Większość dziewczyn bierze tylko kwas foliowy, a witaminy dopiero po 12 tyg ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kochana to się ciesz że nie wymiotujesz co chwila!!! naprawdę nic ciekawego... dzidziuś na pewno siedzi w brzusiu i ma się dobrze:tak: ja w tygodniu 6+4 widziałam malucha a właściwie kropeczkę na monitorze bo miał 0,47cm a pęcherzyk 1,4 cm więc maleństwa ;) Brzuszek musi pobolewać bo to znaczy że dzidzia rośnie:-D

w 6 tyg zaczyna poruszać się mięsień z którego powstanie serduszko wiec jak widzisz wszystko w porządku ;)

Meliskę sobie wypij Pozdrawiam ;)
 
dzieki dziewczyny taka rozmowa z wami naprawde troche mnie uspokaja to moje pierwsze maleństwo i nie chciała bym go stracic a wiece ze wyobraźnia potrafi niezle działam nie koniecznie na plus
 
Mi każdy lekarz powtarzał, że kwas jest ważniejszy od tych wszystkich witamin. Bierze się go nawet jak się jeszcze nie jest w ciąży, w czasie staranek :)
 
to chyba dzis jeszcze pojade po kwasik moze jakies objawy wystapia hehe i bede pewniejsza:p jakos ten tydzien musze wytrzymać do wizyty ale to czeknie jest straszne :( :-:)-(
 
Ja biorę tylko Femibion Natal Classic bo w nim jest 800 µg kwasu foliowego:tak:


Mi tez lepiej jak z Wami pisze takto bym chyba oszlala zamartwiajac sie;-)
 
reklama
Do góry