reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się- czyli ile mamy lat i kim jesteśmy :)

reklama
Justyna, nie stresuj sie, kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze, ja tez nie mam zadnych objawow, ZADNYCH! czasem wieczorem delikatnie mnie tylko pobolewa podbrzusze, oprocz tego NIC.
 
To chyba jeszcze ja się dopisze.
Mam na imię Sabina, 28 lat. Od 4 lat jestem mezatka, ale jesteśmy ze sobą już 7 lat w sumie. Skończyłam matematykę stosowana a Polibudzie w Gliwicach. Od trzech lat mieszkam i pracuje w UK. Dziecko było naszym marzeniem od dawna, aż w końcu po latach starań i wsparcia lekarzy udało nam się i jestem w pierwszej wypragnionej ciąży :)
 
To ja tez sie wpisuje :)
Mam na imie Natalia, mam 28 lat, od 1,5 roku jestem szczesliwa mezatka, a jestesmy razem juz ponad 7 lat :) Mieszkamy w UK od 8 lat i ostatnio ciagnie nas do Polski, rodziny, przyjaciol, moze dziecko zmobilizuje nas do podjecia odpowiednich krokow? Jestem z wyksztalcenia artystka i choc wiem, ze to takie niekonkretne, to uwielbiam moj 'zawod' :) Moj maz jest muzykiem i ostatnio doksztalca sie w videofilmowaniu! dzis zrobilam test, wyszly 2 grube krechy i jestem przeszczesliwa! Odmawiam sobie watpliwosci i stresow- i Wam tez tego nakazuje! Pozytywne myslenie to podstawa zdrowego ciala :D

Poza tym byc moze powinnam zapisac sie do mam z sierpnia 2013, ale jeszcze nie istnieja ;) moj termin to raczej 1 sierpnia, choc 2 kalkulatorki wskazaly na 31 lipca :) zdaje sie bede udzielala sie i tu i tu :D
 
Ostatnia edycja:
Pyśka a rzeczywiscie, nie zauwazylam! Szkoda, ze tez nie jest w formie pod-forum, bo u Was mi sie bardzo podoba! A Kochanie moze przyjsc wczesniej ;)
 
Pewnie będzie tak jak u nas tylko więcej osób się zbierze ;) oczywiście zostań z nami jeśli chcesz, będzie nam bardzo miło ;**
 
hej:) chciałabym się do Was dopisać:) Nazywam się Jagoda, mam 23 lata. Z narzeczonym jestem od 6 lat(wczoraj mieliśmy rocznicę, na którą otrzymaliśmy najpiękniejszy prezent o jakim nawet nie marzyłam... 2 czerwone kreski na teście. Jestem przeeeszczęśliwa. Z moich obliczeń wynika, że termin porodu wypada na 29 lipca, więc łapię się do Was jeszcze:))
 
To i ja się ujawnię :-) Mam na imię Agnieszka, 31 lat, od siedmiu jestem mężatką (jesteśmy razem łącznie blisko 15 lat). Mam 6-letnią córeczkę Hanię a od 2. listopada wiem, że zostanę mamą po raz drugi.
Wsparcie innych mam jest niezwykle cenne i wiem, że na BB można na nie liczyć :-)
 
reklama
I ja się przedstawię, mam na imię Kasia, mam 26 lat. Zajmuję sie wychowaniem mojego prawie 2 latka. Mężatką jestem 3 lata natomiast razem jesteśmy prawie 10 lat (no z krótka przerwą :p może dwoma) Test zrobiłam w moje 26 urodziny więc też prezent cudowny. O 2 staraliśmy się od kilku miesięcy i mam nadzieje że wszystko będzie dobrze :)
 
Do góry