reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;) czyli pogaduszki majowych mamuś

reklama
To teraz ja :)
Na imie mi Ewelina, mam 27 lat, mój facet 29 l.
Znamy się juz od szkoły, a skumaliśmy sie w 2011 roku, w dzień moich 24 urodzin. Po 4 miesiącach pognałam za nim do Niemiec i od tamtejj pory nierozłączni...Ślubu nie mamy, ale dobrze nam tak jak jest. jeśli o prace chodzi to oboje "robole". On pracuje w budowlance, a ja sprzatam u osob prywatnych.
O dziecko staraliśmy sie jeden cykl... Mieliśmy tyle szczęścia ze w zasadzie 2 oddane strzały okazały się trafione.:)
 
Witam się i ja :)

Mam na imię Joanna. Mam 24 lata. Mieszkam w niewielkiej miejscowosci 30 km od Łeby. Jestem dyplomowaną farmaceutką a dyplom odebrałam w dniu zrobienia testu :) póki co nie pracuje chociaż miałam taki zamiar po odbiorze dyplomu. Mam jeszcze córeczkę z lutego 2011. Z córcia udało mi się zajść za pierwszym zamachem a z terazniejszą ciąża dopiero w czwartym cyklu. Oczywiście jak większości udało sie to na urlopie. Pojechaliśmy do Krakowa we troje a wróciliśmy już we czwórkę :)
 
Witajcie, spać nie mogę, co 10 minut biegam to toalety zeby sprawdzić czy plamię czy nie, juz sama nie wiem co mam myśleć, tak bym chciała być w Polsce teraz... :(
Zauważyłam ze ta krew ( lekka krew, wręcz jakby woda zabrwiona na różowo ) pojawia sie tylko po sikaniu na papierze, a wkładka jest praktycznie czysta...
Spotkałyście sie z czymś takim?
 
reklama
Jutro pójdę, tylko ze nic nie boli, a zawsze przy infekcji dróg moczowych bolało... ;( martwię się a nic nie mogę zrobić...
 
Do góry