reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;) czyli pogaduszki majowych mamuś

No w sumie ja zawsze na koncowce ciaży chcialam zeby jeescze zimni było a maluch jak sie urodzi to zeby juz ciepło sie robiło. I teraz bede miała drugie wiosenne dziecko. :) W te ciepłe dni w 9 miesiacu odrazu puchłam...
 
reklama
A ja myśle, ze to idealny czas nam sie przytrafil na ciąże-końcówka w zimę nie jest dobra, kłopot z kurtka zimowa i okropny problem z zakładaniem ciepłych butów;)
 
Ja tam i tak w 7 miesiacu juz w normalne ciuchy i płaszcze nie wchodziłam. Buty tez juz byly problemem z wkładaniem wiec czy 7 czy 9 zadna różnica.
 
Hej dziewczyny, niedawno dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży. Termin wg okresu to 30 maja. Gdzie trzeba zgłosić dopisanie do tabeli?
 
Ostatnia edycja:
hej, mam na imię Natalia-mam 27 lat i 4letnią córcię Pole.
Mieszkam w małej miejscowości koło Chojnic. Jeżeli chodzi o staranka to udało się za 1 razem:)
Z wykształcenia jestem pedagogiem, a na co dzień zajmuje się dogoterapią co jest moją pasją.:-)
 
Witam wszystkie mamuski; ) Mam na imie Ania 22 wiosny za mna:) jestem na forum nowa,. Mam juz synka ktory ma 5 lat. Dzis ide do ginekologa na usg wiec okaze sie kiedy w maju bede rodzic:) synka urodzilam w dzien ojca 2009r taki prezencik dla taty :) dobrze ze porod wypada nam na wiosne akurat zaczyna sie robic cieplo, z moim synkiem cale wakacje przesiedzialam na dworzu, ja mialam spokoj a mlody sobie spal i sie dotlenial :) aktualna ciaza byla "swiadoma wpadka" :D nie wiedzialam ze tak szybko zajde w ciaze ale jestesmy z mezem zadowoleni :)
 
Cześć, mam na imię Lidka i mam 22 lata. Jestem z Gdyni z czego się cieszę bo będę miała super tereny spacerowe z wózeczkiem. Studiuje i pracuję. Z narzeczonym jestesmy 6 lat, mieszkamy razem trochę ponad rok. Dziecko planowaliśmy za dwa lata ale bardzo się cieszymy, że będzie szybciej :-)
To nasza pierwsza ciąża, termin wg OM to 18/19 maj :-)
 
reklama
Do góry