reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;) czyli pogaduszki majowych mamuś

Tak byłam, miałam nawet usg:) na pierwszym nic nie było widać a w 4 tygodniu i 5dniu zobaczylam pęcherzyk :) badania lekarz juz mi zlecił te krwi, następne usg mam 3pazdziernika.
 
reklama
No to i ja napiszę coś o sobie :)
Mam na imię Kasia, mam 23 lata (w zasadzie jeszcze 22, 23 skończę w dzień niepodległości ;)). Mama 27 miesięcznej, charakternej i zbuntowanej Nadii. Od ponad 2 lat szczęśliwa mężatka :) Druga ciąża można powiedzieć, że jest złotym strzałem, bo udało się nam w pierwszym cyklu starań :)!
Mieszkam w UK, gdzie z mężem prowadzimy firmę zajmującą się video produkcją (mąż jest filmowcem), ja dodatkowo w wolnym czasie rysuję i szkolę się w tatuowaniu (ale powolnie mi to idzie, brak czasu robi swoje). Niebawem córeczka pójdzie do przedszkola, więc i ja znajdę więcej czasu na rozwijanie swojej pasji :) A od przyszłego roku chcę podjąć naukę w collage lub uniwerku, w zależności od zagospodarowania czasu, naukę na wydziale Art&Design, i późniejszą specjalizację architekturę wnetrz (projektowanie wizualne w 3d itd :))
Mieszkamy w UK przejściowo, planujemy za 3/4 lata przenieść się do Kanady, prawdopodobnie na resztę życia, choć w sumie nigdy nie wiadomo :)
 
Cześć, mam na imię Lidka i mam 22 lata. Jestem z Gdyni z czego się cieszę bo będę miała super tereny spacerowe z wózeczkiem. Studiuje i pracuję. Z narzeczonym jestesmy 6 lat, mieszkamy razem trochę ponad rok. Dziecko planowaliśmy za dwa lata ale bardzo się cieszymy, że będzie szybciej :-)
To nasza pierwsza ciąża, termin wg OM to 18/19 maj :-)

Ten sam termin co u mnie ;)
Powodzenia ! ;-)
 
Passoa1705 a ja również urodziny mam w maju tylko, że na początku ale też można powiedzieć że urodzę sobie prezent na urodziny:-)
I będziemy obchodzić od razu dzień matki :)
 
No to teraz na mnie kolej:) mam na imię Marta, 30 października stuknie 29 lat ehhhh, mam juz synka Julka w styczniu skończy cztery latka:) drugi dzidzius miał byc dopiero za rok, ale taka bedziemy mieć pamiątkę z wakacji:) termin wg ostatniej miesiączki wychodzi na 7 maja, ale ze bedzie CC to pewnie wcześniej:) życzę nam wszystkich wspaniałych 9 miesięcy:)
 
Cześć jestem Kasia,mama 18 letniej Angeliki i 14 letniej Klaudi od 18 lat mężatka a teraz jestem obecnie w 7 tyg ciązy co bylo dla nas wszystkich wielkim zaskoczeniem,ponieważ usłyszałam już fakt iż nie będe mieć więcej dzieci.Teraz oswajamy się z faktem że po tylu latach przerwy znów będziemy mieć maleństwo.
 
Cześć dziewczyny. jestem nowa na forum i chciałam się przywitać. Mam na imię Ewelina, jestem mamą najcudowniejszego na świecie Jasia, który ma 15 miesięcy. Któraś z Was wspominała, że może o swoim dzieciątku mówić godzinami - to ja o Jasiu również.
Po podjęciu decyzji o drugim dziecku udało nam się w 1 cyklu :)
Pracuję w centrali sieci aptek w Warszawie, jesteśmy 2,5 roku po ślubie. Jestem po piewszym USG wczoraj, serduszko już bije, to 8 tydzień i 2 dzień ciąży :) Czyli termin na ok. 16 maja. Jasia urodziłam miesiąc wcześniej, zobaczymy jak będzie teraz.
 
reklama
Witam się i ja :-)
Przygodę z babyboom zaczęłam od czerwcówek 2013 :-) Teraz mam nadzieję rozgościć się tutaj ;-)
Od 2 lat jestem mężatką, mam 15 miesięcznego synka i z nim aktualnie spędzam większość czasu w naszej mieścinie na pomorzu ;-)Termin mam taki jak Colly i Passoa1705 ;-) czyli jakoś 18-19.05 :-)
 
Do góry