reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;) czyli pogaduszki majowych mamuś

reklama
Cześć. :-)
Na mnie kolej by się przedstawić. Nazywam się Monika i mieszkam w Białymstoku. Lat 30. Chyba nie ma tu forumowiczki z tych rejonów?
To nasza pierwsza ciąża, wyczekiwana długo, prawie rok. Już nawet miałam pewne obawy... Termin mam na początek maja, serduszko bije :) Czuję, że będzie chłopak.
Obecnie pracuję w Biurze Podróży, w firmowym salonie jednego z polskich touroperatorów. Od lat związana jestem z branżą turystyczną, wcześniej mieszkałam kilka lat w Turcji i Portugalii.
Pozdrowienia mamuśki :-)
 
Zapomnialam się przedstawić rano ;-)
Grażyna, 29 (jeszcze!), mama Tomka. Jesteśmy z Krakowa.
Jestem kosmetologiem, mam swój gabinet i oprócz tego rozkręcamy z mężem sklep internetowy z koszulami męskimi.
Tak znienacka z maila odczytałam beta hcg, bo już myslalam, że czeka mnie leczenie i że mam nawrót pco. 8 testow ciazowych nie wykazało dwóch kreseczek, jedna beta też poniżej 1.
Także ten...upragnione rodzeństwo Tomka przyjdzie na świat w okolicy 23-25 maja.
 
Witam Was dziewczyny!
Mam na imię Maja, mam 28 lat. Z wykształcenia historyk sztuki, pracuję jako muzealnik. Mężatka od przeszło 3 lat, w związku z ukochanym już od ponad 11 :) Obecnie pracuję i mieszkam w Grudziądzu, a po wypisie ze szpitala w maju wracamy z mężem do Gdańska, stąd też czekam na ten dzień z podwójnym utęsknieniem.
W związku z ciążą mam sporo obaw, bo poprzednia, rok temu, poroniłam, na podobnym etapie co teraz, ale cieszę się teraz każdym dniem i wyniki badań na razie utwierdzają mnie w tym pozytywnym myśleniu.
Może to przez te zeszłoroczne przeżycia, ale wciąż nie dociera do mnie to, że będę mamą. Wydaje mi się to wciąż abstrakcyjne.
 
Chyba ja tylko nic nie napisałam. Mam na imię Katarzyna mam 29 lat. Córka Gabrysia -maj 2010 ;-) z wykształcenia jestem technologiem żywności . Tytuł mgr inż nie pozwolił mi znaleść narazie wymarzonej pracy. Pracuje czasowo w cukierni. Mąż inżynier budownictwa i pracuje w zawodzie powiedzmy tzn w firmie budowlanej. Teraz czekamy na drugie jakże upragnione dzieciątko - starlismy się prawie 2 lata. Termin z Om 4 maj.
 
reklama
Hej jestem Beata co nie trudno zgadnąć:) mam 24 lata maz 31:) to nasza 2 ciąża niestety pierwsza zakończyła się w zeszlym roku w 8tc:( dzidzie poczelismy we Francji gdzie byliśmy w pracy także pierwsze USG miałam dopiero 3 dni temu czyli w 8tc6d i wszystko super:) jestem z okolic Konina.
Aa i termin mam na 18.05
 
Do góry