reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;) czyli pogaduszki majowych mamuś

reklama
Nie nastawiaj się negatywnie do porodu i do bólu każda kobieta jest inna i inaczej znosi ból u Ciebie może być inaczej. Js rodzilam dwa razy każdy poród 15 minut tylko przy drugiej miałam bóle krzyżowe Ale to przez mój chory kręgosłup, najważniejsze by źle się nie nastawiac
 
reklama
Molisek ale Ci zazdroszczę tak szybkich porodów u mnie z bólami 8,5 godz. Poród siłami natury bez jakiegokolwiek znieczulenia, Majka kaban 4kg 59cm :D ale nie było najgorzej, tylko że dość długo. Oby tym razem poszło szybciej he he
 
Do góry