reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
Witam,
Wiem, że to już styczeń, ale mam nadzieję że nie jest za późno aby dołączyć do Was???
Mam na imię Beata i od 9.10.2008r jestem mamą synka Oliwiera.
Mały z powodu położenia pośladkowego, małowodzia i gestozy urodził się przez cc ale jako prawdziwy okaz zdrowia 59cm dł i 4130gr.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że nas przyjmiecie do Waszego grona:-)
 
Witaj Beamlo!!Masz fajowego synka,GRATULUJĘ!!!Widzę,że jesteście po przejsciach,ale najwazniejsze,ze jest wszystko oki,no i widzę,że małego byczka urodziłaś;-)Pozdrawiam
 
Witam , właśnie odkryłam tę stronę i bardzo mi się podoba,:-)Mój skarb urodził się 10 pażdziernika i ważył 3650 i miał 57 cm. :-D Teraz mój Marcinek waży 8kg i pediatra mówi że za dużo je ;-) ale mam nadzieje że nie jest tak żle i inne dzieci ważą podobnie.Pozdrawiam wszystkie Mamusie:-D
 
Witam,
Wiem, że to już styczeń, ale mam nadzieję że nie jest za późno aby dołączyć do Was???
Mam na imię Beata i od 9.10.2008r jestem mamą synka Oliwiera.
Mały z powodu położenia pośladkowego, małowodzia i gestozy urodził się przez cc ale jako prawdziwy okaz zdrowia 59cm dł i 4130gr.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że nas przyjmiecie do Waszego grona:-)

Witaj Beata!
A gdzie się miały te wody zmieścić, jak dzidziuś taaaaki duuuuży??? (żarcik)

Witam , właśnie odkryłam tę stronę i bardzo mi się podoba,:-)Mój skarb urodził się 10 pażdziernika i ważył 3650 i miał 57 cm. :-D Teraz mój Marcinek waży 8kg i pediatra mówi że za dużo je ;-) ale mam nadzieje że nie jest tak żle i inne dzieci ważą podobnie.Pozdrawiam wszystkie Mamusie:-D

No kawał chłopa!
Witaj Wiola!
 
reklama
Witam mamy pazdziernikowych dzieciaczkow !
Troche pozno ale tez chetnie dolacze do forum :-)

Nasz Wojtek urodzil sie 5 pazdziernika na Inflanckiej w W-wie. Porod byl dluuuuugi (prawie cala dobe), ale nie bylo to az tak traumatyczne przezycie i najwazniejsze ze kilka minut po 22.00 przyszlo na swiat nasze pierwsze dzieciatko - 3550 g, 55 cm.
Mlody jest bardzo pogodnym dzieckiem, codziennie zaskakuje nowymi umiejetnosciami i lada dzien podwoi wage urodzeniowa :-)

Pozdrawiam wszystkie mamy ! ciekawe czy sa tu jakies z Grochowa ...
 
Do góry