reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
Witam:-)Mam na imię Asia.Mam 25 lat.Mieszkam w Legionowie od 3 lat.Jestem nauczycielką.Pracuję w Szkole Podstawowej.To moje pierwsze dziecko.Z niecierpliwością czekamy na naszego Maciejka:-)
 
Witaj Lilunia83.Zapraszamy na pogaduchy na wątku gównym no i napisz w którym tygodniu ciąży jesteś itp.pozdrówka
 
Witam ... trochę późno dołączam, ale....jestem Wioletta, mam 29 lat, od niespełna 5 lat mężatka, spodziewam się pierwszego dzieciątka, mam za sobą dwa niepowodzenia, ale teraz skupiam się na moim wyczekanym szczęściu, prawdopodobnie będzie chłopiec. Termin mam na 19 października. Mieszkam w centralnej Polsce w małej miejscowości niedaleko Łowicza. Obecnie odpoczywam na zwolnieniu, ale od kilku lat pracuję w firmie ubezpieczeniowej.

Pozdrawiam wszystkie mamy październikowe.
 
reklama
Do góry