reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

Dziekujemy bardzo za przywitanie, dziś mam paskudny dzien. Moje dziecko za 2 tygodnie mialo szanse jechac na turnus rehabilitacyjny, ktorego teraz potrzebuje jak my tlenu. Musialam zadzwonic i odmowic. Brak funduszy. 2 tygodnie kosztuja 4000 zl. Jestem załamana. Wiem ze to by ogromnie pomoglo mojemu dziecku a nie moge dac jej tego. Czuje sie okropnie.

A mam prośbe, moze wy mogłybyście oddac swoj 1% podatku na leczenie i rehabilitacje mojego dziecka. Oliwka jest podopieczna fundacji "Zdazyc z pomocą". Oto link do tej strony, mozna wszystko sprawdzic.
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" - OPP

Jeśli chcesz pomóc mojej córeczce w leczeniu i rehabilitacji, przekaż jej 1% swojego podatku. Wystarczy w PIT-ie wpisac:
FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
UL. ŁOMIAŃSKA 5
01-685 WARSZAWA
KRS 0000037904
koniecznie należy okreslić cel wpłaty: DLA OLIWKI KOZERA
SERDECZNIE DZIEKUJEMY!!!

Można również wpłacać pieniążki na konto fundacji:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" nr kont:
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
tytułem: darowizna na leczenie i rehabilitację Kozera Oliwia
 
reklama
Hej :) Mam na imię Paulina, jestem z Ostrołęki (płn. województwa mazowieckiego), 25 lat skończę we wrześniu. W lipcu 2007 roku wyszłam za mąż, a 17.10.2008 roku urodziłam nasze pierwsze dziecko - Maksymiliana (sn. ale wywoływany, trwał równo 5 godz. od przybycia na porodówkę i przebicia pęcherza, Syn 3180 g, 54 cm, 10 pkt. Apgar), aktualnie jestem 2 lata i niecałe 7 msc. po ślubie, a mój Syn ma 1 rok i 4 msc. bez dwóch dni.
Dopiero raczkuję na tym forum, więc z góry przepraszam za wszystkie gafy, zwłaszcza te technologiczne ;)
 
Hej :) Mam na imię Paulina, jestem z Ostrołęki (płn. województwa mazowieckiego), 25 lat skończę we wrześniu. W lipcu 2007 roku wyszłam za mąż, a 17.10.2008 roku urodziłam nasze pierwsze dziecko - Maksymiliana (sn. ale wywoływany, trwał równo 5 godz. od przybycia na porodówkę i przebicia pęcherza, Syn 3180 g, 54 cm, 10 pkt. Apgar), aktualnie jestem 2 lata i niecałe 7 msc. po ślubie, a mój Syn ma 1 rok i 4 msc. bez dwóch dni.
Dopiero raczkuję na tym forum, więc z góry przepraszam za wszystkie gafy, zwłaszcza te technologiczne ;)

Witaj i zapraszamy na pozostałe nasze wątki:))
No i mamy koleją Mame Maksa:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry