reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
Serdecznie Was witam!
I ja należe do grona październikowych mam - mój termin to 04.10.2008 :)

Mam małe techniczne pytanko-jak wlekic suwaczek w swój opis, co wybrać z menu? dziękuję za pomoc :))
 
Magdziunia, kilka stron wczesniej wkleila link, ale dla przypomnienia:
Mój suwaczek był ze strony Lilypie : Free Baby stuff : Updated 23 Aug, 06..
1. Wejdź na tę stronę
2. Kliknij na Baby days ticker
3. Zaznacz Expecting a baby
4. Select baby's due-date, czyli zaznacz, na kiedy masz przewidziany termin porodu
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz BBCODE i skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!
9. Wklej skopiowany adres w swoim poście i gotowe. Ładowanie trwa chwilkę, więc nie łam się, jeśli nie pokazuje się od razu. Poczekaj troszkę, a zaraz go ujrzysz. Powodzenia!

Suwaczek możesz wklejać do każdego posta "ręcznie"(zapamiętać adres i za każdym razem go wklejać), albo, tak jak ja, wkleić jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce PODPIS wkleić ten adres:

U góry strony masz różową tabelkę z napisami PANEL UZYTKOWNIKA, FAQ ,LISTA UŻYTKOWNIKÓW.....
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w "edytuj podpis"
2. pokaze Ci sie tabelka " Podpis" itam wkleic adres suwaczka
3. Zjechać na sam dół i kliknąć wyślij

Nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale czasami jak się kliknie na czyjś suwaczek, to włącza się łącze do strony Lilypie (pokazuje się biała rączka), a czasem nie. U mnie tak się nie dzieje, bo skasowałam z adresu mojego suwaczka wszystko przed nawiasem [img ] http://i po nawiasie[ /img]
z tymze bez jakichkolwiek spacj.

Trzymaj się instrukcji i pomalutku, na pewno sie uda.Powodzenia

SnugglePie.com - Tickers, Forum, Kid Names, Articles & more. - Home ( tu sie trzeba zalogowac)
Ticker Central - The ULTIMATE resource for pregnancy, birthday, TTC, wedding, anniversary, christmas and more tickers (tu tez sie trzeba zalogowac)
Simply-Baby - Powered by vBulletin
Ovulation Calendar and Ovulation Chart - FertilityFriend.com (Ovulation Calendar and Ovulation Chart - FertilityFriend.com)
Lilypie : Free Baby stuff : Updated 23 Aug, 06. (Lilypie : Free Baby stuff : Updated 23 Aug, 06.)
oneintheoven.net - pregnancy and birthday tickers (oneintheoven.net - pregnancy and birthday tickers)
www.babiesfirstsite.com (http://www.babiesfirstsite.com)
Graphical Event Ticker for your Signature, Message Boards, Blogs and Web Page
Parent Club - Resources for all stages of parenting.
Baby Gaga: Stroller Reviews, Baby Tickers, Pregnancy Calendar

to adresy stron gdzie mozna jeszcze znalezc suwaczki
 
Czesc Sylwia witam Cie serdecznie i gratuluje. Juz wiesz co bedziesz miała? Co do suwaczka to jest dzieczny ci powiedza bo ja nie wklejalam.
 
reklama
Gosiu, Czarna bardzo, bardzo Wm dziękuję - mam nadzieję, że się udało :)))))

Agamir, niestety - jeszcze nie znamy płci, ostatnio maluszek odwrócił się pleckami i lekarz nie miał pewności, sądzę, że ie chce nam jeszcze powiedzieć, bo za 2 tygodnie mam USG 3D i wtedy wszystko się okaże :) Mnie się wydaje, że to będzie chłopak-tak czuję, ale zobaczymy, czy się nie mylę :)

Oj, jednak się nie udało, musze spróbować jeszcze raz...
 
Do góry