reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
Witajcie październikowe mamusie!!Wkońcu mogę do Was dołączyć:-)Mam na imię Monika,leci mi już 28 wiosen,jestem mamą Mikołajka,który urodził się 16.10.2008r.:-)Siedzę jeszcze na macierzyńskim do 4 marca,potem jeszcze zaległy urlop do wykorzystania a potem niestety chyba powrót do pracy blee Ogólnie,to jestem fizjoterapeutą i pracuję z dzieciaczkami.Do tej pory niestety nie udawało mi się zasiąść do kompa,bo albo odlatywałam z małym przy usypianiu albo mój kochany mężulek okupywał kompiutera i były fochy ghihi Wkońcu Mikuś zlitował się nad mamą i szybciej zaczął zasypiać...Chciałąbym się z Wami dzielić radościami z naszych maluszków,radzić się i w miare swoich mozliwości radzić innym...Myślę,że narazie to wszystko z mojej strony na początek, a i tak się chyba rozpisałam:pPozdrawiam
Witaj :-) mój synek też urodził się 16.10.2008
 
Witaj :-) mój synek też urodził się 16.10.2008

Fajosko:-)Ja w sumie pewnie dalej chodziłabym z bebzonkiem,ale pojechałam na ktg do szpitala,miałam rozwarcie i nic poza tym,a że był to już 40 tydzień,to lekarka zaproponowała mi że "pomogą"mi urodzić jeszcze dziś,to się zgodziłam,bo przyznam szczerze,że miałam dosyć końcówki ciąży i chciałam,żeby mały już się urodził,no i o 16:55 z pomocą lekarzy,położnej i oksytocynki urodził się Miki...
 
Oj tak ja też już miałam dosyć końcówki ciąży.
U mnie też bez oksy by się nie obeszło, ale mały postanowił sam zainicjować wyjście.
Zaczęło się 15.10 ale urodził się 16.10.2008 o 8.30
 
Hej mamusie :) Mam na imię Kasia 10.10.2008 przyszedł na świat mój kochany synuś Szymon
nie było łatwo ale to już za mną.Chciałabym dzielic się z Wami moimi spostrzeżeniami troskami i radościami... Z ogromnym zainteresowaniem czytam Wasze posty są ona dla mnie bardzo pomocne
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Hej mamusie :) Mam na imię Kasia 10.10.2008 przyszedł na świat mój kochany synuś Szymon
nie było łatwo ale to już za mną.Chciałabym dzielic się z Wami moimi spostrzeżeniami troskami i radościami... Z ogromnym zainteresowaniem czytam Wasze posty są ona dla mnie bardzo pomocne
Pozdrawiam serdecznie :)


Witaj:tak:;-)
 
Aha mam 24 lata :) Mieszkamy z moim kochanym mężem i synkiem we Wrocławiu.Ja jestem na macierzyńskim a mąż jest kierowcą.Co będzie dalej to zobaczymy ...
 
reklama
Do góry