reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

adddaaa

Lipcowa mama 09
Dołączył(a)
11 Luty 2009
Postów
1 294
Miasto
Zabrze
Niech to bedzie wątek o nas, tzn skąd jestesmy,czym się zajmujemy, nasze hobby itd.Dla przykladu napisze pierwsza o sobie :-D

Mam na imię Ada i jestem z Zabrza. Mam 21 lat i 10 miesiecznego syna Kacpra.
Obecnie zajmuję się synkiem, miałam iść na studia teraz od pażdziernika no ale plany się zmieniły i mam nadzieje,że zaczne za rok, bo chcialabym pracowac w przedszkolu :) albo otworzyc własne przedszkole.
Termin mam na 4 lutego. Mam nadzieję,że to bedzie dziewczynka no ale wazne byle by zdrowe. Z moim partenrem jestem juz 4 rok. W tym roku dopiero planujemy ślub :-p:-D
No to chyba tyle :)
 
reklama
No to ja będę druga:)
jestem Aneta,23 lata, mieszkam w Krakowie i jestem mamą niespełna 3letniego Piotrusia:tak: Obecnie jestem na urlopie wychowawczym i kończę studia. Od ponad 3 lat jestem szczęśliwą mężatką:-D Mam nadzieję, że w lutym dostaniemy najwspanialszy prezent na czwartą rocznicę ślubu;-)
Termin mam również na 04.02 2011r
 
Hej ja mam na imię Aneta, zreszta łatwo się domyslec. To samo tyczy się wieku. Dobijam trzydziechy, a wiec postanowiliśmy z prawie mezem( slub w Lato) postarać się o potomka. Mieszkam w USA. Pracuje, uczę się i w ogóle życie prowadzę na pełnych obrotach. Nie wyobrażam sobie nic zwalniać, bo to nie leży w mojej naturze, choć zdaje sobie sprawę z tego, ze jak brzyszek zacznie rosnac bede musiala. Termin mam na 4,5 lub 6 lutego,( w zaleznosci od tego na jaka stronie wejde) a wiec tez poczatek lutego. Podkreslam, ze sa to moje obliczenia, nie lekarza. Pewna bede w pn.
 
Cześć wszystkie mamuśki!!! Mam na imię Anastazja. Mieszkam pod Poznaniem. Termin - 1 luty. Jestem szczęśliwą mężatką od 1,5 roku i jestem bardzo szczęśliwa, że pierwsza próba poczęcia Potomka zakończyła się sukcesem!!! :))
 
No to teraz ja.
Mam na imię Asia, lat 30 za kilka dni. Mieszkam niedaleko Opola.Po ślubie 7 lat. Mamy córeczkę - Ninkę, lat prawie 5. I odważyliśmy się postarać się po raz drugi :-) - termin wg. kalkulatorów 30.01 - 02.02. Pracuję w przedszkolu i czekam na wakacje!
Pozdrawiam!!!
 
witam, mam na imie Ewa lat 29 jestem mamą Alicji ur. w marcu 2009 (miała urodzić sie w lutym ale nie chciała wyjśc i poród został wywołamy 2tyg po terminie stąd jest z marca) jestem mężatką mieszkam w Irlandii no i obecnie postaraliśmy się o drygiego potomka :) wiem dokładnie kiedy poczęło sie nasze drugie szczęście i termin porodu wypadałby na 6 lutego 2011 :) bardzo chcieliśmy mieć teraz drugie maleństwo by między dziećmi była mała różnica wieku i udało się zajśc w ciąze w pierwszym cyklu starań... wciąz trudno mi w to uwierzyć, że mam pod sercem małego ludzika...
 
Mam na imię Ilona, mam 27 lat:-) Jest to moja druga ciąża. Termin wychodzi na 1-2 luty wg kalkulatorów. Wg gin wychodzi koniec stycznia, ale póki co trzymam się lutego. Na następnym usg w lipcu będę znała dokładniejszą datę:-)
 
Witam,
mam na imie Anka, lat 26. Mam córkę Dominikę, która w zeszłym tygodniu skończyła dwa latka. Mężatką jestem od niespełna dwóch lat- Dominika nas lekko zmobilizowała, ale razem z M jestem od 12 lat. Obecnie nie pracuję, zwolniłam się pod koniec maja z winy pracodawcy. A teraz jestem w kropce, bo szukałam pracy i jestem poumawiana na rozmowy:sorry2:. Studiuję finanse i rachunkowość, a wcześniej pracowałam jako księgowa.
Termin porodu wychodzi na początek lutego.
 
Cześć!
Jestem Ania, mam 24 lata, Przemek to mój mąż ;) Jesteśmy parą 8 lat a małżeństwem 1,5 roku. Od pół roku staraliśmy się o dzidzie i oto jest!!! :) Termin mam jak Ada i Aneta na 4 lutego.
W tym roku kończę studia i miałam w planach odnaleźć się w zawodzie (fizjoterapeutka), ale teraz to będzie raczej niemożliwe...
Jestem z Bielska-Białej, obecnie mieszkam w Krakowie.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry