reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

Hejka wszystkim, mnie na imię Joanna (Asia) :), mam 23 lata, i mieszkam obecnie w Kobylej Górze (woj. wlkp.),
jestem na ostatnim semestrze Gospodarki Przestrzennej we Wrocławiu. Ślub brałam 4 września 2010r. a termin porodu lekarz mi wyznaczył na 27 lutego 2011, wg usg termin będzie 20 lutego, a ja obstawiam pomiędzy nimi hhehe :)
chcieliśmy dziewczynkę, ale ma być chłopak, a co będzie to się okaże jak już z nami będzie na tym świecie, i tak będę kochać mojego motylka :)- to będzie moje pierwsze dziecko więc we wszystkim jestem "świeża" i niedoświadczona, mam nadzieję, że podołam nowym obowiązkom :)

pozdrawiam i życzę wszystkim lekkich porodów :)
 
reklama
Witajcie, mam na imię Justyna, mam 26 lat, mieszkam w Obornikach Śl, niedaleko Wrocławia. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, bo zostało 13 dni, ale czas ciągnie się niemiłosiernie.
Od 1 maja 2010 jestem szczęśliwą żoną swojego męża :) Obecnie studiuję pedagogikę rewalidacyjną na UWr - na szczęście zaocznie :) jestem teraz na etapie pisania pracy mgr. Pracuję w jednym z wrocławskich przedszkoli - obecnie od połowy listopada przesiaduję na zwolnieniu.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
 
Drogie ciężaróweczki!
Mam na imię Dorota.W marcu skończę 30 lat i mam nadzieję urodzić przed 30 :-) Postanowiłam dziś napisać i dołączyć do Was, śledzę jednak forum od dłuższego czasu i wiele się dowiedziałam na temat ciąży i porodu. Ja mam termin na 28 lutego.Mieszkam obecnie w Trzebnicy 20 km od Wrocławia. Razem z moim narzeczonym czekamy na naszą Zuzię.A we wrześniu planujemy ślub. Mój J pracuje we Wrocławiu więc często siedze w domku sama a oczekując dzidzi czas się tak okropnie dłuży. Może pisząc tu z Wami czas mi szybciej będzie płynął. Pozdrawiam wszystkie mamusie te rozpakowane i te w dwupaku!!!
 
Witajcie.
Jestem Hania. Mam 19 lat i 2-miesięcznego synka Tyberiusza. 28 grudnia wziełam slub. Na poczatku lipca wpisalam sie na forum ale niestety miałam problemy z internetem ale w miare mozliwosci sledziłam forum BB. Mam nadziej ze nie jest jeszcze za puzno by dolaczyc do was.:)
Pzdrawiam
 
hej. Ja mam na imie Magda. Jestem mama 6 tygodniowej Tosi. Pochodze z Ostrowi Mazowieckiej a obecnie mieszkam w Manchesterze. Pozdrawiam wszystkie lutowe mamusie.
 
Witam Dziewczyny!

Mam na imię Asia, lat mam prawie 21 (skończę tyle w lipcu). Jestem szczęśliwą mężatką od 24 lipca i szczęśliwą mamą od 10 lutego :)
Mieszkam w małej wsi na pomorzu.
Pozdrawiam!
 
Witajcie Kobietki, pozwolicie że do Was dołączę?
Na bb jestem już od jakiegoś czasu ale do tej pory jakoś nie znalazłam swojego miejsca, dziś zajrzałam tu i wydajecie się bardzo sympatyczne więc chętnie bym dołączyła.
Mój Synek niedawno 8go maja skończył 3miesiące, a my 7go świętowaliśmy 1rocznicę ślubu. Pochodzę z wielkopolski ale obecnie od 3lat mieszkam w uk, teraz siedzę w domku i zajmuję się dzieciaczkiem
 
A ja witam się po raz drugi! Pierwszy raz pisałam zanim urodziła się Emilka, a teraz nasze Szczęście ma prawie trzy miesiące! Witam Was i teraz postaram się bywać tu o wiele częściej!
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam na imię Aleksandra i mam 24 lata. Razem z moim mężem mieszkamy w Kaliszu. Mogę się dołączyć?
 
Do góry