reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

reklama
Dziewczyny... widzę, że każda z Was ma już dzieciątko przy sobie. My dopiero zaczynamy starania o maluszka. Bardzo bym chciała synka :tak: Ale jeśli będzie córcia to też ekstra. Tyle, że mojemu mężusiowi pewnie w głowie przewróci - jak to córcia.

[

No witamy, a maluszki mamy, bo to forum dziewczyn, które urodziły i miały termin na luty tego roku :) jak sama nazwa wskazuje.
 
Widzę właśnie, że źle trafiłam. Nie mam tego portalu jeszcze opanowanego, więc wybaczcie mi ;)
 
Malutka Lenka ma niespełna 4 miesiące, słodka malusia :D Dziękuję, powiadomię kiedy pojawią się 2 kreseczki ;p
 
Po bardzo dlugiej przerwie pragne przywitac sie ponownie.

Zagladalam tu jak bylam jeszcze w dwupaku ale od czasu jak na swiecie pojawila sie Amelka nie udalo sie mi nic napisac. Mala jest tak bardzo absorbujaca
 
Ja podobnie jak goyap na forum zaglądam niemal od samego początku ciąży, ale jakoś tak raczej Was poczytywałam aniżeli coś pisałam.

Mam na imię Sylwia, mam 29 lat, mieszkam w okolicach Łodzi i 12 lutego 2011, w 38 tc., urodził się nasz synek Olek ;)
 
A ja dopiero niedawno odkryłam to wspaniałe forum :) Mam na imię Asia, mam 27 lat, mieszkam w Bytomiu :) Jestem mężatką od 3 lat, pracuję w księgowości. 28 lutego urodziła się nam córeczka -Alicja. Od października wracam do pracy, co nie ukrywam przyprawia mnie o mdłości :p Rozleniwiłam się trochę ostatnimi czasy( jeżeli można mówić o lenistwie będąc mamą) i jakoś nie ciągnie mnie do mojej pracy;) A pomyśleć, że jeszcze rok temu brali mnie za pracoholiczkę :p
 
i ja chciałabym się przywitać ;) to forum jest tak ogromne że nie wiem gdzie to zrobić, myślę że tu będzie odpowiednie miejsce ;)

Mieszkam w Bielsku-Białej z mężem, córeczką i dwoma psami. Nasza Natalia ma 5 miesięcy i 3 dni, jest kochana, pogodna, 100% zdrowa, nie sprawia nam żadnych kłopotów, sama radość ;) zastanawiam się jak długo potrwa ta sielanka :p
 
reklama
Cześć mam na imię Sandra mam 23 lata mieszkam w okolicach białegostoku. Jestem samotną matką wraz z rodzicami wychowuje 11 miesięczną córkę Julie z ojcem niuni rostałam się obecnie staram się o rozwód i alimenty na dziecko nie jest mi łatwo jak zresztą każdej kobiecie w takim położeniu...myślę o pracy za granicą ale to jeszcze nic pewnego hymmm no i tyle.
 
Do góry