reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

Agnieszka - mam 24 lata, z mzem jestesmy 4 lata,
Mieszkam koło Kielc. Wedlug moich obliczen dzidzia ma sie urodzi ok 6 lutego. Ale bedzie to cesraka 3 juz wiec ciut wczesneij. Koncze wlasnie teraz kieruek kosmetyczny.
 
reklama
Mój pierwszy post, więc trzeba się przywitać. :)
Mam na imię Kasia, mieszkam i pracuję w Rzeszowie. Od kwietnia jestem mężatką i wygląda na to, że już przy pierwszym podejściu w maju poczęło się Maleństwo. :)
 
Mam na imię Karolina lat 30, z mężem od 10 lat a po ślubie 10miesięcy:)
Mieszkam blisko Warszawy i pracuję w hotelu.
O maluszka staraliśmy się 16 miesięcy,termin mam na 4 lutego.
 
Czesc,
Mam na imie Malgorzata, 34 lata i mieszkam we Wloszech. Mam juz synka Leonardo - prawie 2 i pol roku. Moj termin to 06/02/2011. Z mezem jestesmy od 5 lat a po slubie od 2. Wybaczcie brak polskich znakow ;)
 
Witam,
mam na imię Sylwia, mam 20 lat i spodziewana data porodu wychodzi ok 14 lutego. Mieszkam we Wrocławiu. Studiuję Inżynierię Biomedyczną na Politechnice Wrocławskiej, a oprócz tego jestem baby consultant'ką, czyli doradzam rodzicą w zakupie wózków i innych akcesoriow dziecięcych. To moja pierwsza ciąża i powiem szczerze ze pojawił się niepokój.
 
Witaj Sylvana ! Jak już się przyznałaś do baby consultant to teraz już się nie wymigasz, bedziesz nam tu doradzać za niedługo w sprawie wózków i innych gadżetów ;)
I nie niepkój się proszę, bądź dobrej myśli. Moja ciąża też pierwsza. Nakręcajmy się pozytywnie nie negatywnie :)
 
Witam!!! Mam na imię Asia. Mieszkam w Łodzi. Mam 28 lat. I od 5 lat mężczyznę swojego życia.
Skonczylam filologię polską.
Rok temu stracilismy Fasolka... Ale teraz wiem, że bedzie dobrze... ;) I tego będę sie trzymać!!!!!
 
reklama
Witam :)
Mam na imie Zuza i mam 24 lata (jescze przez miesiac ;) . Mieszkam w małym miasteczku w Kotlinie kłodzkiej, przeprowadziłam się z Poznania. Zakładam własną działalnosc gosp. Na stanie ;) córka 5 letnia .
Dzisiaj zrobilam test i......2 kreski :) Termin( wyliczony przeze mnie) mam na 15.02.
Pozdrawiam!!
 
Do góry