reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

Mam na imie Ela i w czerwcu bede miala 27 lat. Jestem z Bialegostoku ale mieszkam w Anglii. Prawie 4 lata jestem po slubie. Mam synka Xaviera ktory w sierpniu bedzie mial 3 latka. Jestem z zawodu tkaczem i opiekunka dziecieca.
 
reklama
Własnie sobie uzmyslowielam ze sie nie przedstawilam tylko od razu tak z grubej ruru ale juz sie poprawiam :-)
Mam na imie Paulina mam 26 lat i od 3 lat mieszkam w Luton-Anglia ale pochodze z Rzeszowa. Od 9 miesiecy jestem mezatka i wlasnie spelnia sie nasze marzenie. Termin z obliczen internetowych na 18 lutego.Z wyksztalcenia jestem fizjoterapeutka ale pracuje jako Support Worker (opiekunka) z mlodzieza niepelnosprawna w wiekszosci zespol Downa i autyzm praca a wlasciwie prace bo mam dwie sat lekkie ale stresujace i bardzo odpowiedzialne.Najbardziej na swiecie lubie spac-zwlaszcza teraz:-p. Poza spaniem uwielbiam zanurzac sie w swiat literatury, dobra ksiazka jest lepsza niz...:-pPoza tym jak widac mam specyficzne poczucie humoru:-D
 
To i ja w końcu tu dotarłam...mam na imię Ula i jestem ze Szczecina,mam 28 lat(jeszcze tylko 2 miesiace ;( ),męża nie mam i narazie to mi nie potrzebne...ale jestem z partnerem od 5 lat i jesteśmy baaardzo szczesliwi...o dzidzie staramy sie od lat 4 i w końcu po IVF sie udalo z zawodu jestem pedagogiem a pracuje w branży budowlano-handlowej...hihihi...teraz jestem na zwolnieniu i leniu****e!!!moiom hobby jest sport i taniec...mam 2 cudne psiaki Yoreczki i duuuże poczucie humoru








http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={C6E4C9F8-7E11-4CA1-AA9C-CF9F398F2874}
 
No to i ja się przedstawię..:-)
Mam na imię Olka i jestem z Zabrza (podobnie jak Adddaaa)..Jestem mężatką od dwóch lat, a z mężem znamy się trzy lata..To będzie nasze drugie dziecko. Data urodzin?Hm..myślę, że gdzieś koło 20 lutego..:-D Mamy już prześliczną córeczkę Marysię:-).. Tydzień temu wróciłam z urlopu macierzyńskiego do pracy - jestem ekspertem ds rozliczeń - pracuję w niemieckiej firmie..:-)
 
Witajcie nowe lutówki. Nie bójcie się pierwszej ciąży na forum lutówek są takie mamy jak ja czyli np. z trójką dzieci i chętnie wam pomogę w waszych problemach itp.
 
Witam wszystkich mam na imę karina mam 26 lat mieszkam w woj.kuj-pom jestem mężatką z 4 letnim stazem mam córeczke Oliwkę która ma 3 latka no i dwie kreseczki na teście co bardzo mnie cieszy poniewaz staraliśmy sie o drugą dzidzie przez rok czasu.Pozdrawiam
 
reklama
witajcie :)
ja też w końcu tu dotarłam, mam na imię Monika i jestem z Wawy, w lipcu kończę 28 lat. Jestem w związku od prawie 5 lat, a Nasze Słoneczko według wyliczeń urodzi się 02.02.2011 :)
 
Do góry