reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

To może teraz ja parę słów powiem o sobie :-) Mam na imię Ania i przez całe życie mieszkałam we Wrocławiu. Jednak po spotkaniu mojej drugiej połóweczki przeprowadziłam się do Oławy gdzie od półtora roku mieszkamy razem. Jesteśmy małżeństwem od listopada zeszłego roku. Tydzień temu dowiedzieliśmy się że będziemy RODZICAMI !!! Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi i spokojni o przyszłość:happy: Lubię czytać dobre książki i oglądać filmy. Uwielbiam wyjazdy nad morze i wątróbkę....ach i oczywiście kolor zielony :happy:
Miło mi że możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami ( aczkolwiek moje w tej materii jest znikome. Mam jednak nadzieję że za kilka miesięcy się to zmieni :-))
15_5_18.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
To jeszcze ja napisze pare słow o sobie ;)
Mam na imie Kasia, mieszkam w Dąbrowie Górniczej przez całe życie. Z wykształcenia jestem kosmetyczką ;) Właśnie miałam zakładać firmę-swój własny salon kosmetyczny-kiedy dowiedziałam się że będę mamą ;)

W związku jestem od prawie 3lat - za rok we wrzesniu mial byc slub :) Ale kto wie - byc moze jeszcze bedzie bo dzidzia urodzi sie pod koniec lutego wiec do wrzesnia juz sobie fajnie urosnie ;)
 
Niezmiernie się cieszę, że się tutaj pojawiłam ;)

Mam na imię Sylwia, mieszkam w okolicy Łodzi. Od niespełna dwóch m-cy jestem mężatką, a niedługo będę mamą....huuuuraaaa!
 
witam, mam na imie Ewa lat 29 jestem mamą Alicji ur. w marcu 2009 (miała urodzić sie w lutym ale nie chciała wyjśc i poród został wywołamy 2tyg po terminie stąd jest z marca) jestem mężatką mieszkam w Irlandii no i obecnie postaraliśmy się o drygiego potomka :) wiem dokładnie kiedy poczęło sie nasze drugie szczęście i termin porodu wypadałby na 6 lutego 2011 :) bardzo chcieliśmy mieć teraz drugie maleństwo by między dziećmi była mała różnica wieku i udało się zajśc w ciąze w pierwszym cyklu starań... wciąz trudno mi w to uwierzyć, że mam pod sercem małego ludzika...
No to tak jak ja trochę - marcowe dziecko w domu, lutowe w drodze :)

A o sobie - w tej chwili mieszkamy na Mazurach, właśnie dlatego, ze jak kilka dziewczyn tutaj, chcieliśmy uciec z Warszawy, a teraz się okazuje, że będziemy wracać, że trochę daleko od rodziny i inne takie powody...
Z mężem jestem od czerwca 2008. A w ogóle to czerwiec to mój ulubiony miesiąc - 3 rocznice (poznania się, zaręczyn, ślubu) i 2 poczęcia :D
Cieszę się, że tu trafiłam i mam nadzieję, że się zadomowię. Trochę się stresuję przed USG, bo test testem, ale dopiero jako zobaczę zarodek, to będę 100% pewna, że się udało, bo żadnych objawów nie mam poza pobolewaniem brzucha od czasu do czasu i apetytem - ale to taki niepewny wskaźnik.
 
Witam
Pomyślałam sobie, że ja też podzielę się z Wami moimi przeżyciami :), mieszkam w Brzesku (ok. Krakowa), z moim mężem znamy się 5 lat, od dwóch jesteśmy małżeństwem, mamusią zostanę wg lekarza 19 lutego :), to nasz pierwszy dzidziuś i nawet nie umiem Wam powiedzieć jak bardzo się cieszę, a mój mąż to odlot... najlepiej jak bym tylko leżała i odpoczywała :). Niestety mam małe problemy z bólami brzuszka, ale dostałam tabletki, L4 i mam nadzieję że mi przejdzie :), już nie mogę się doczekać większego brzuszka :)
 
cześć.mieszkam woj.wielkopolskim .termin mojego porodu to 25 lutego 2011 :-) . dzisiaj miałam pierwsze USG ;-) cała jestem w skowronkach :-p. w sierpniu mam wesele. moja ciąża 3 m-ce wcześniej nas zaskoczyła. ostawiłam tabletki ,zaczełam brać kwas foliowy,chciałam organizm oczyścić i po ślubie zacząć staranki .Ale dzidziuś troszkę się pośpieszył ,a my w okresie ostatnich przygotowań ślubnych się zapomnieliśmy;-). Martwię się tylko żeby maleństwo było zdrowe :-(
 
Witam,
w małżeństwie jestem od 1,5 roku. Staraliśmy się o dziecko, ale coś nam nie wychodziło i w końcu jak sobie 'odpuściliśmy' i stres zniknął to się udało :-)
Radość niesamowita, aczkolwiek tak wielka radość jak i stres, czy wszystko będzie ok...
Mam cukrzycę i wiem, że każdy duży cukier szkodzi dziecku i strasznie się tym przejmuję.
Staram się jak mogę dbać, ale niestety wyniki nie są idealne.

Oby nasz maluszek był silny i wszystko dzielnie przetrwał bez żadnych uszczerbków na zdrowiu ;)
 
cześć, nazywam się Asia i jestem z Poznania. Jestem rok po ślubie. Staraliśmy się z mężem o maleństwo i leczyliśmy się na bezpłodność (tzn. leczyliśmy się dwa miesiące, bo okazało się, że po wzięciu leków od razu organizm zaskoczył). Termin mam na 23 lutego, ale mam przeczucie, że urodzę 28 lutego lub 1 marca :)
 
reklama
witajcie dziewczyny :)
Jestem Justyna i mieszkam w Warszawie od 10 lat, moje rodzinne miasto to Radom.
Jestem mamą 8 miesięcznego Olafcia i w związku z tym, że sama jestem jedynaczką i chcieliśmy mieć z mężem dzieci w podobnym wieku, zdecydowaliśmy się dosyć szybko na następnego dzidziusia :)
Różnica między dzieciaczkami będzie rok i 4 miesiące, ale kalendarzowo, będzie 2 latka więc idealnie :)
 
Do góry