reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

Witam wszystkie mamuski:)
Nazywam sie Anka i mam 26 lat.To moja 3 ciaza ale 2 poprzednie stracilam(pierwsza pozamaciczna a w drugiej serduszko aniolka przestalo bic).
Teraz jestem po 2 plamieniach.Obecnie nie pozostaje nic jak tylko lezec i odpoczywac:)
Tym razem napewno wszystko bedzie dobrze:)
 
reklama
Witam :)
Jestem Iwona i mieszkam w Warszawie. Mam 36 lat. Trochę długo z mężem decydowaliśmy się na dziecko bo zeszło nam się 10 lat, ale jak już się zdecydowaliśmy to trafiliśmy dubla :-D i teraz będziemy mieli bliźniaki. Termin porodu mam wyznaczony na 10 luty.
 
Witajcie:)
Mam na imię Marta i mieszkam pod Warszawą, mam 28 lat i będzie to moje pierwsze dziecko na które czekaliśmy z mężem 2 lata.
Termin porodu mam wyznaczony na 28 lutego .
pozdrawiam przyszłe mamy
 
Witajcie:)
Mam na imię Ewelina, mieszkam w Szczecinie i mam 24 lata. Z mężem jesteśmy od 7 lat razem a od 2 małżeństwem:-) Nasza dzidzia będzie pierwszą a zdecydowaliśmy się nie dawno i szczerze to myślałam że będzie mały problem Z zajściem w ciąże, bo w koło ciągle od znajomych się słyszy że ktoś ma z tym problem. Nam się udało i mam nadzieję, że zakończy się wszystko szczęśliwie czego również życzę wszystkim przyszłym rodzicom:happy:
 
Cześć mamuśki!
Nazywam się Kaśka, mieszkam w Jeleniej Górze i niezmiernie sie cieszę, że nie jestem tu najstarsza (dzieki Iwonko, że zalogowałaś się także!, to jesteśmy razem 36-latkami). Mam już córcię, Olę - lat 10 i tyle też lat czekaliśmy z decyzją na drugie dziecko. W końcu mówię do męża, dawaj stary, myśląc, że to tak się nie trafi,że raz ciach i już. Hmm ... nie doceniłam umiejętności snajperskich mojego Pana i jego dzielny plemnik od razu dopadł me jajeczko :)
Termin -19 luty, czekamyz utęsknieniem :0

Pozdrawiam Was cieplusio kochane ciążóweczki!
 
Witajcie,

I ja się postanowiłam przełamać, zalogować i dopisać do listy. Mam na imię Magda, mam skończone 23 lata, skończyłam studia w kierunku dziennikarstwa, natomiast moja poprzednia i obecna praca to moja druga pasja (nieruchomości i projektowanie). Urodziłam się i mieszkałam dotychczas na Śląsku, od niedawna mieszkam we Wrocławiu. Cieszy mnie fakt, że kilka z Was mieszka w tym pięknym mieśćie, nie będę się czuć osamotniona, bo póki co, poza rodziną TŻ-ta nie znam prawie nikogo :eek:
Sytuacja związkowa może się wydawać dość skomplikowana, z TŻ-tem znamy się od listopada 2009r, jest wdowcem z 4 letnią córeczką. Nie mogę napisać, że maleństwo, którego się spodziewamy w lutym było planowane z wyprzedzeniem, bo tak nie było, ale nie zmienia to faktu, że wyczekujemy go niesamowicie. Amelię traktuję jak własne dziecko, coraz częściej zdarza nam się wszystkim zapominać, że nie jestem jej biologiczną mamą:-) Amelia pomimo swojego wieku dużo rozumie, bardzo szybko się uczy, jest rozważna , obowiązkowa i uparta jak to strzelec. Uwielbia się przytulać, cmokać, dodatkowo jest nadwyraz opiekuńcza, co bardzo nas cieszy :-)
Chwalić własnego TŻta nie będę, kocham go i nie wyobrażam sobie życia z kimś innym, jak tylko z nim:-)

Pozdrawiam jeszcze niedzielnie,

M.
 
Witajcie :)
Nazywam się Małgosia mam 33 lata i to jest moje 3 dziecko ;) mamy już 2 synów mieszkam pod zieloną górą.
Studiuję, na uniwersytecie ekonomicznym we wrocławiu, pracuję zawodowo i staram się wychować moich synów najlepiej jak potrafie
 
Jeszcze ja! Jeszcze ja!! :)
Julia z Łodzi, lat 30+, nauczyciel, ale nie w budżetowce, dziecko pierwsze, wyczekane po półtorarocznych staraniach i leczeniu.
 
reklama
Ivona, to decydowaliscie się jeszcze dłużej niż my na pierwsze. Najpierw zeszło nam ponad 5 lat z decyzją o slubie, a potem kolejne 5 (właściwie to 4, bo ciąża długa jest), żeby urodził się synek, ale wyrobiłam się przed 35 rż :-) Teraz jestem twoją równolatką, z miasta Kraka i mam na imie Ewa, co można z nicku wywnioskować. Więcej danych na otwartych nie ujawniam, i tak już za dużo :-)
Poziomkowa, wcale nie takie strasznie pogmatwane, a ty mimo młodego wieku już sprawujesz obowiązki mamy.
Ale dużo nowych lutóweczek się ujawniło!
 
Do góry