reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

Anetka83

zbyt wiele...
Dołączył(a)
15 Listopad 2008
Postów
6 405
Miasto
Kraków
wszędzie są takie wątki... więc postanowiłam założyć taki i tutaj :happy:
Tak oficjalnie bądź mniej oficjalnie przedstawię się jako pierwsza;-)

Mam na imię Aneta, mam 25 lat mieszkam sobie w Krakowie z mężem, z psiakiem i z trzema papugami :)
31 października zrezygnowałam z pracy a dwa tygodnie później okazało się że fasolka w brzuszku mi zagościła :-) Mam nadzieję i wierzę w to że jakoś sobie mimo tego poradzimy:)
No i chyba jak my wszystkie... jestem pełna obaw...:sorry2:

Witam Was wszystkie bardzo serdecznie i mam nadzieje że razem dotrwamy do upragnionego lipca 2009 :-D
 
reklama
To może ja będę druga......

Jestem Iwona, 26 lat. Mieszkam w Bielsku-Białej. Szczęśliwa mężatka od czerwca tego roku.:-) Pierwsza ciąża zakończyła się 4 dni przed ślubem. Teraz grzecznie siedzę na L4, dbam o dom i małego psiaka. No i modlę się by wszystko dobrze się poukładało:tak:

Trzymam kciuki za wszystkie lipcówki i pozdrawiam cieplutko:happy:
 
Mój ślub odbył się 13. czerwca w piątek :szok::-D Miała być godzina 13:30 ale już ktoś wcześniej zerezerwował tą godzinę

To tak dla przesądnych....;-)
 
To i ja się dołączam:tak::tak:

mam na imię Sylwia:-D:-p Mam 26 lat i razem z mężem i rocznym synkiem mieszkamy sobie w Anglii.
Teraz jestem znów w upragnionej ciąży z wstępnym terminem na 3 lipca. Syna rodziłam poźną jesienią i dlatego cieszę się że tym razem dzidzia przyjdzie na świat latem:tak:

Pozdrawiam Was i cieszę się że jest nas tak dużo:tak:
 
Witam
Mam na imię Izabela, mam 22 lata. Z mężem po ślubie jesteśmy od 2 lat a razem łącznie jesteśmy 6 lat z kawałkiem. Mieszkam w Ełku jak narazie pracuję i jak będę dobrze się czuła to planuje pracować do czerwca. Mam juz 4 -letniego synka Kacperka. to moja druga ciąża z której bardzo się cieszę :-):-):-D. A i także mam psieka hehe ;-).
 
No to i ja sie przedstawie;-)
Mam na imie Natalia, mieszkam z moim narzeczonym w Szwecji, a pochodzimy z Wloclawka. Slub planowany od stycznia na 19.09.2009 zostal odwolany:-D
bedzie na razie tylko cywilny;-)
To bedzie nasza pierwsza dzidzia, i juz nie mozemy sie jej doczekac:tak:
Witam wszystkie lipcowki:):)
 
Mam na imie Kinga,mam 27 lat. Obecnie mieszkam w Stanach, a pochodze z Pienin.
Z mezem znamy sie prawie osiem lat, mamy trzyletnia corke Magdusie i teraz czekamy na kolejna dzidzie.:-D
 
To teraz ja
Magda lat 29 mieszkam w Gdyni, to będzie moja druga dzidzia, mam już synka Michałka lat 2 i 8 miesięcy, ślub wzięliśmy w kwietniu 2005 r a jesteśmy razem od 2000 :-). Siedzę w domu odkąd zaszłam w ciążę z Michasiem i jakoś mi tu dobrze. Mój mężuś jest tłumaczem szwedzkiego, ma swoje biuro no i na razie daje radę ;-)
Pozdrowionka
 
reklama
Do góry