reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Dołączył(a)
21 Marzec 2020
Postów
1
Cześć dziewczyny !! 😙😘
Jestem tu nowa a znalazłam się tu, żeby w czasie tej kwarantanny zająć czas i poznać nowe osoby.
Na imię mam Sylwia, mam 26 lat i jestem mamą rocznego chlopca. Lubie gotować a moja pasją jest make up😄😜 Tak krótko o mnie żeby nie przedłużać 😂🤣
A wy co lubicie robić w wolnym czasie ? Czym się zajmujecie poza macierzyństwem? Poznajmy się wirtualnie 😚🤩🤗
 
reklama
Hej jestem Ola mam 23 lata w sierpniu u synka 5 lat w wolny czasie lubie czytać książki i zaczynam przygodę z ćwiczeniami moje zainteresowania to kosmetyka paznokcie
 
Hej jestem Aśka, mam dwie panny w domu 12 i 9. Jestem grafikiem, nagminnym molem książkowym, uwielbiam fotografię i robótki ręczne (na drutach i szydełko), lubię też szyć na maszynie i ogólnie robić manualnie. Ostatnio rozwijam u siebie zdolności kulinarne - co jest chwilowo ciężkie, bo przez infekcję straciłam tymczasowo smak i zapach :laugh2: A do wieku się nie przyznaję bo wychodzi na to że stara dupa jestem :sorry:
 
Cześć jestem Ewelina. Mam 27 lat i jestem mamą 1,5 rocznego chłopca. W wolnych chwilach lubię gotować, piec ciasta i oglądać seriale 🙂
 
Cześć jestem Marzena. mam 29 lat. Jestem mamą wcześniaka. W wolnej chwili lubię oglądać seriale lub programy kulinarne..
 
Do góry