reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy Sie!!

Witajcie.

Jestem 27-letnia mama 4 miesiecznego synka z okolic Ealing - Perivale (Zach.Londyn).
Chętnie porozmawiam, wymienię doświadczenia, wybiorę się na spacer lub basen itp.

Pozdrawiam
 
reklama
ja tez jezdze do lakeside na zakupy. to jest gigantyczne centrum handlowe, super jest. a z thurrock news wyczytalam, ze jest jeszcze jedno centrum w grays. duzo mniejsze, ale tez jest troche sklepow i nie ma tyle ludzi. grays shops polecam

Witaj luleczka:-)
pochodzisz z moich okolic(jestem z poniatowej),a do Thurrock jezdze czasami na zakupy;-)
pozdrawiam ciebie i Juleczke:tak:
 
Hej :-) jestem szczesliwa mezatka, mamy przecudownego synka, ja mieszkam w UK od ponad 7 lat, a maz pochodzi stad :-) pozdrawiam Wszystkie mamusie bardzo goraco x
 
Witam, nazywam się Paulina i mam 6 miesięcznego synka Jakuba. :)
W Uk mieszkam od 3 lat! Mieszkam w Carlisle :) Mój chłopak jest tutaj od 7 lat:) Pracuję i zajmuje się moim maluszkiem :) pozdrawiam :*
 
reklama
Do góry