reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy Sie!!

toola

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2006
Postów
1 158
Miasto
Leiden, Holandia
No jest nas juz tak duzo ze mozna sie pogubic, proponuje wpisac tu siebie i napisac cos o sobie w kilku zdaniach.

No to moze zaczne od siebie :-D mam na imie Ola, pochodze z Bdgoszczy, mam meza Macka i coreczke Krysiunie ktora ma juz 14 meisiecy, ale mazy mi sie jeszcze 2 dzieci, ale nie wiem czy dam rady :-p. Mieszkalam w swoim krotkim zyciu tez w Zielonej Gorze gdzie studiowalam informatyke i w Giessen(Niemcy) gdzie bylam na stypendium, pol roku mieszkalam w Londynie gdzie wpadlam na te SUPERANCKIE forum :tak: teraz wywialo mnie do Almere(Holandia) :sorry2: Zajmuje sie calymi dniami moja kochana coreczka a po nocach pracuje bo wlasnie zaczelam pisac doktorat :-D
Lubie plywac, jezdzic na rowerze i zeglowac, slucham glownie rocka i troche klasyki. W wolnych chwilach czytam ksiazki najbardziej lubie Umberto Eco, (tylko teraz na hobby nie mam chwilowo czasu), a od tygodnia cwicze w domu 'pilates', no nie wiem to chyba wszystko co o mnie :happy2: teraz Wy,
 
reklama
Mam na imię Kasia.pochodze z Gorzowa Wlkp, przez 5 lat studiów mieszkałam w Zielonej Górze, gdzie ukończyłam resocjalizację.
Mam synka Roszka i wspaniałego narzeczonego Bartosza (nasz ślub odbędzie się 18 sierpnia tego roku).
Uwielbiam książki i film, taniec i też (tak jak Ola ) trochę ćwiczę (jak Rochu da mi moment) ostatnio dorwałam odmianę pilatesu, Stripilates:tak:, spokojny workout ( w sam raz dla kogoś z połamanym palcem;-)).
 
Witam wszystkich

Mam na imie Asia prawie 30 na karku ;-)pochodze ze Szczecina, od 3 lat z mezem mieszkamy w UK dokladnie w Maidstone, mamy 9 miesieczna wyczekana coreczke Maye. Z wyksztalcenia jestem finansista a z zamilowania instruktorka fitness choc na to drugie za duzo czasu to juz nie mam. Wlasnie szykuje sie do powrotu do pracy.
 
Witam,
mam na imie Ania, miesiąc temu stuknęło mi 26 latek
W Londynie jestem od 19 dni razem z prawie poltorarocznym synkiem Mackiem i mezem
Do tej pory mieszkalam w Krakowie, gdzie sie doktoryzowalam z geofizyki-mam ambitne plany dokonczyc doktorat tutaj
Bardzo mi tu samotnie dlatego wynalazlam forum
Uwielbiam jazde konna-musze się tu z tym jakos zorganizować :)
poza tym lubie pichcić i piuec a potem się paskudnie obżerać :)
 
to teraz ja :)

Mam na imie Ela.
Jestem z Białegostoku a maz z Sandomierza. Teraz mieszkamy w Angli w Prestwich-Manchester. Z zawodu jestem tkaczem i opiekunka dziecieca :)
Mam 24 lata i 6 sierpnia ma przyjsc na swiat nasz synek Xavier.

pozdrawiam
 
Mam na imie Magdalena z cwierc wieczem na karku i mam piekna coreczke Urszulke ktora ma juz 2,5 roku!!!
Jestem z malego miasteczka Lublinca,przed wyjazdem do Angli mieszkalismy w Czestochowie przez dwa latka i tam przyszla wlasnie na swiat Urszulka. W Anglii jestem od 1,5 roku i mieszkamy na Feltham od grudnia, wczesniej mieszkalismy na Putney. Uwielbiam czytac ksiazki, niestety nie mam na to za duzo czasu.Marzy mi sie piekna ksiegarnia z antykwariatem, lubie filmy biograficzne (ksiazki tez).Uwielbiam grac w playstation, jesc czekolade i lody truskawkowe, pic piwko karmelkowe(karmi)ktorego mi tu strasznie brakuje no i uwielbiam mojego faceta...
 
Witam,my rowniez sie przedstawimy
Mam na imie Kornelia mam 29 lat,14 miesiaczna corekczke Natalie meza Wojtka.Mieszkamy w lodnynie 8 lat,pochodzimy z miejscowosci Jaworzno,ktora znajduje sie medzy Krakowem a Katowicami;-)Na forum jestem odkad zaczelam starac sie o dziunie,to moj nalog:-D super osoby tu poznalam:tak:;-):-)
moje hobby to TANIEC,scrapbooking,podroze jestem bardzo aktywna osoba,wiec lubie sport,ale niestety czas mi na to nie pozwala,bycie pracujaca mama,mam dosc ruchu:-D
to chyba tyle....
pozdrawiam
 
Wtamy wszystkie mamy. Mam na imie Renata, Julka-moja coreczka-we wrzesniu skonczy roczek. Ja i moj chlopak jestesmy w Londynie od 5ciu lat. Mieszkamy w okolicach Wembley. Teraz jestesmy na wakacjach w Polsce:-). Super,pogoda dopisuje:happy2:. Pozdrawiam goraco.
 
reklama
Jak tak ladny się wszystkie przedstawiaj to ja tez się przedstawię

Mam na imię Ania, mam 7-letniego syna Łukasza i 11.5 m-czna core Oleńkę, mój maz to Pawel. Mieszkamy w UK od trzech lat, w West Drayton a rodzinne strony są pod Opolem, Lewin Brzeski-dokładnie. Z wykształcenia jestem kucharka wiec na razie kucharze w domu, lubię to robić od nie wiem kiedy. A tak po za tym ciekawią mnie zawsze roznorakie nowości czy to ksiazka, film, przepis. Nie lubie naglych zmian w zyciu bo czuje sie wtedy niepewnie.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:-)
 
Do góry