reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

reklama
2 slowa o sobie
Jestem Tomasz mam 23 lata. Moja narzeczona Beata ma lat 25. Mieszkamy w Poznaniu gdzie tez pracujemy. Ja jeszcze studiuje ale strasznie mi sie nie chce

Czekamy na nasze pierwsze dziecko :)
 
wypadałoby żebym i ja coś o sobie napisała, a więc:
mam na imię Asia i mam 23 lata, mój ukochany narzeczony to Tomuś i ma 27 lat, 26.12.07 odbędzie się nasz ślub. z niecierpliwością oczekujemy naszego pierwszego maleństwa :-) termin na 6 lub 9 maja 2008. mieszkamy i pracujemy we Wrocławiu.
 
Ja tez sie jeszcze nie przedstawilam mam na imie NATALIA mam 27 lat mój mąz to ROMEK lat 29 :-) to nasze pierwsze szczęscie na ktore długo czekaliśmy jesteśmy z okolic Wałbrzycha
 
To i ja się przedstawię.
Na imię mam Anna, mam 23 lata. Mój przyszły mąż to Marek, ma 24 lata.
Razem jesteśmy od....9 lat.
Ślub planujemy na sierpień- wrzesień 2008. Mieszkamy, studiujemy i pracyjemy we Wrocławiu.
Mamy dwa szczęścia zołzowate- kocura Monka i kotkę Laskę (Lachonek-
Misia).
 
Hej, mam 29 lat. Kilka miesiecy temu moje zycie z zzaplanowanego zmieniło się w serię niespodzianek - niektóre z nich były bardzo dla mnie przykre i smutne, ale kilka było i jest radosnych:
jak informacja ze jestem w ciazy i że urodze w najpiekniejszym miesiacu w roku :)
wiec ciesze się tym i pragne być w pozytywnym nastroju, aby moje dzieciatko było zdrowe szczęsliwe i radosne :) Ciesze sie również tym ze mimo wszystko dotychczas ciąza przebiega bez zakłóceń i wierzę ze tak bedzie do końca - bo wyczerpałam juz limit nieszczęść na najblizsze lata!!

pozdrawiam i życzę Wam i Waszym Maleństwom zdrowia!
 
Witam,
to i czas na mnie. Jestem mamą z kwietnia 2006, a w maju (termin na 22) mój synek - Julek ma mieć rodzeństwo.
Mam na imię Magda i 27 lat. Mieszkam w Legionowie.
Na bb wylądowałam w pierwszej ciąży i jakoś nie mogę się od tego uzależnienia uwolnić, choć czasu na regularne podczytywanie brak, ale obiecuję zaglądać.
 
reklama
Witam :)
Mam na imię Matylda i mieszkam w Opolu. Jestem mamą lutową 2007 i będą mamą majową 2008 :)
Spotkało mnie podwójne szczęście i moja Małgosia będzie miała niedługo rodzeństwo. Mam nadzieję, że dam sobie radę :)
Na bb trafiłam w lutym 2007, ale w braku czasu mało aktywnie uczestniczyłam w dyskusjach. Mam nadzieję, że tym razem od początku ciąży bęa częściej zaglądać :)
Pozdrawiam wszystkie mamy majowe:)
 
Do góry