reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

Witam wszystkich tu zebranych oczekujących!
Mam na imię Wioleta, a mój mąż Sławek.
jestem tu dopiero3 dzień i w końcu znalazłam miejsce, w którym musiałabym się przedstawić.
mam 26 lat, ponad półtorej roku mieszkam w Polsce, a pochodzę z Wilna :-). Mieszkam w Olsztynku z mężem i czekam dzidziusia na maj - na imieniny męża (17.05), chociaż termin o 4 dni później (21.05).
:-D:-D:-D
 
reklama
czesc.mam na imie magda.mam 26 lat..mieszkam w krakowie.od 6 lat mam meza, a od 16 tyg jestem w ciazy :) i na razie znosze to calkiem dobrze tylko brzuszek mam malutki
 
url%5D
cześć. Mam 27 lat. Zaplanowałam sobie wizytę u speca od braku dzieci. Wzięłam wolne, małżon wziął wolne. Zero optymizmu, wizja różnych -skopii... tak sie tym zdołowałam, że nie zauważyłam pierwszych oznak ciąży. Test zrobiłam bez przekonania.Jakbym wiedziała, że będzie dodatni to bym posprzątała łazienkę. A tak pamiętam tylko te kreski i stos ciuchów przy pralce.Tak mi sie kojarzy wieść o ciąży - brudne łachy.:-D
46b7ccf6cc.png
url%5D

url%5D
 
url%5D
cześć. Mam 27 lat. Zaplanowałam sobie wizytę u speca od braku dzieci. Wzięłam wolne, małżon wziął wolne. Zero optymizmu, wizja różnych -skopii... tak sie tym zdołowałam, że nie zauważyłam pierwszych oznak ciąży. Test zrobiłam bez przekonania.Jakbym wiedziała, że będzie dodatni to bym posprzątała łazienkę. A tak pamiętam tylko te kreski i stos ciuchów przy pralce.Tak mi sie kojarzy wieść o ciąży - brudne łachy.:-D
46b7ccf6cc.png
url%5D

url%5D


heheh :-p
gratuluje wyczekiwanego szkraba :)
 
Witajcie!!! Przybywam na forum z Opola. Mam 30 lat, uroczego synka Kubusia który ma rok i 2 m-ce, równie uroczego męża Przemka. Uwielbiam baby-boom, mam wrażenie że znajdę tu odpowiedź na wszystkie moje pytania. Aha radosna nowinka to ta, że w maju 2008 będziemy mieli w domciu dzidziusia. Będzie wesoło z dwoma maleństwami. Dziewczyny z Opola odezwijcie się!!!!:-)Zobacz załącznik 63151
to mój szkrab w kwietniu zeszłego roku a teraz juz sam chodzi...
 
Nie wypada sie chyba trochę nie przedstawić...
Mam 31 lat. Mieszkamy z mężem (od siedmiu lat) i synkiem Kubasem 22 m-ce, w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej, no i w maju spodziewamy się kolejnego członka rodziny! Mam nadzieję, że dziewczynki, ale życie pokaże...

Witam wszystkich!
 
Mam na imię Alicja, w tym roku skończę 23 lata. Od 5 miesięcy mieszkam w Alice Springs w Australii, wcześniej mieszkałam przez 2 lata w Irlandii. Od 5 dni jestem zaręczona :-D:-D. Mój całkiem świeży narzeczony :-D jest Irlandczykiem, który nie może doczekać się na narodziny córeczki Isabelli (termin na 8 maja).


 
reklama
Do góry