reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

Witam wszystkie nowe mamusie :) Gratulacje dla Glorii :tak: Australia powiadasz... Marzenie... Oczywiście do zrealizowania, bo od czego są marzenia !! :-)
 
reklama
Witam wszystkie Przyszłe Mamusie!

Jestem świeżynką jeśli chodzi o "forumowanie" ale nie świeżynką ciążową. W końcu to już 23. tydzień! Mam na imię Justyna (26 lat) i wraz z mężem Bartkiem czekamy na przyjście na świat naszej małej księżniczki :tak: Pochodzę z Kołobrzegu, ale od kilku lat mieszkam w Toruniu, w którym to mieście się dozgonnie zakochałam :-) Na szczęście nad morze zawsze można pojechać w odwiedziny do przyszłych dziadków!
Mój PTP to 17 maj, choć usg przesunęło go na 27 maj - wolałabym tą drugą datę, bo wtedy Emilka będzie spod znaku Bliźniąt jak jej mamusia :-p.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!!
 
Do góry