reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Dołączył(a)
22 Marzec 2006
Postów
13 692
Tu mozna sie przedstawic i opowiedziec o sobie troszke:tak::-)

Mam na imie Iwona,mam 29 lat:szok:Moj ukochany to Robert:-)Nie jeszcze moj maz ale w krotce bedzie:-)Mamy juz jedne wspaniale dziecko,nasza coreczke Vanesske i wystaralismy sie o rodzenstwo dla niej ktore na swiat ma przyjsc kolo 16 maja:tak::-)Mieszkamy wspolnie w Warszawie.
 
reklama
no to teraz ja ;-)
Imie - Patrycja, wiek - 24, choc wszyscy daja mi nie wiecej niz 16 ;-) taki psa urok, hehe. Mam cudnego synka Filipka (ur. 21/12/2006) i kofanego meza - Dawida :-) Mieszkalam cale zycie w Gdyni (moje ukochane miasto!), a teraz w sasiadujacym z nia miasteczku - Rumi :-) i bedziemy sie za jakis czas przenosic na jakies wieksze mieszkanko.
aha, studiuje polonistyke, na razie zaliczam ostatnie egzaminy drugiego roku :-) i mamy firme sprzedajaca zabawki przez internet ;-) hehehe, nasze dzieci beda mialy dobrze ;-)
 
Chyba będę tu seniorką - Ola, 32 lata, pierwszy synek Maksio urodzony we wrześniu 2005, druga dzidzia w drodze.
Mąż Tomasz, mieszkamy jeszcze w Pile, ale za moment nie wiadomo gdzie. Pochodzimy z Warszawy (mąż) i Konstancina (ja).
 
CZESC MAM NA IMIE KAROLINA MAM 23 LATA POCHODZE Z KIELC ALE OD 4 LAT MIESZKAM NA TENERIFIE:-) MAM WSPANIALEGO MEZA I KOCHANEGO SYNUSIA URODZIL SIE 21.12.2006 :tak:Z MOICH OBLICZEN WYCHODZI ZE JESTEM W 4 TYGODNIU DOKLADNIE DOWIEM SIE NA WIZYCIE KTOREJ NIESTETY JESZCZE NIE MAM;-):tak:POZDRAWIAM:-)
 
no to skoro tak to i mnie wypada sie przedstawić
mam na imię Monika mam 27 lat moja druga połówka to Jędruś. Mieszkam w Jaśle na Podkarpaciu i póki co chyba jako jedyna będę mamusią po raz pierwszy i będzie to moje wyczekiwane dzieciątko bo udało mi sie w 22 cyklu starań :-):-) no a co do terminu pojawienia się maluszka to póki co wychodzi na 19 maja:tak::tak:
 
witajcie dziewczyny
jak sie dzis okałało, tez tu pasuję:)) || na tescie i wszytsko jasne, ciałko moje juz jakis czas dawało mi znac ze ma nowego mieszkanca, ale nie moglam byc pewna. dzis wszystko sie potwierdziło, wiec - witajcie : ))

mam na imie iwona, mieszkam w lublinie z męzem, dwoma córeczkami - olą (9lat) i marcelką (6lat) i dwoma kotami - margolcią i bursztynem


pozdrawiamy serdecznie wszytskie mamusie i maleństwa
nasz termin - 18 maja:) data o tyle niezwykła dla naszej rodziny, bo tego dnia Ola ma imieninki, Marcelka była chrzszczona(dopel.sakramentu),jest to dzien urodzin JPII no i dodatkowo tego dnia w 2008 roku bedzie Olci rocznica I Komunii Świetej, no i moze ....

buziaczki dziewczynki
 
To teraz czas na mnie :-) Mam na imię Madzia i mam 22 lata. Razem z Mężem Maciusiem oraz naszym Skarbem Wiktorkiem mieszkamy w Pruszkowie koło Warszawy. Nasze szcęście 23,09 skończy sześć miesięcy :tak: termin wypada nam na 6 maja i bardzo cieszymy sie z tego powodu. pozdrawiam
 
Witam Majóweczki.
Jestem Sylwia Mam 24 lata, mój ukochany mężuś to Darek 31latek. Jesteśmy prawie 2 lata po ślubie (2 rocznica 24.09 :-)). Mieszkamy w Poznaniu.Spodziewamy się 2 dzidziusia (niestety pierwszą ciążę poroniłam w lipcu ub.r. w 8 tygodniu). Nasz dzidzius jak na razie jest zdrowy bije już serduszko. Termin określony przez Panią dr. 04.05.2008. Jużn nie możemy się doczekać:-)
 
Witam Was Forumowiczki,
tak naprawde jestem Agnieszka, ale wolaja na mnie Agita, co powstalo z polaczenia mojego imienia i hiszpanskiego slowa "ratita" oznaczajacego kolokwialnie osobe lekko postrzelona. Stad tez moj nick na Babybomm-ie.
Za 3 miesiace koncze 30 lat i po wytrwalych staraniach od 12 tygodni nareszcie jestem w ciazy. Ta wiadomosc calkowicie odmienila moje zycie i dodaje na co dzien sily i radosci, by budzic sie z usmiechem na ustach i dawac ten usmiech innym. Moj PTP przypada na 4 kwietnia 2008, a jak mowi intuicja, gwiazdy i USG 4D bedzie to chlopak, czego z calego serca pragne.
Od 6 lat jestem z moim ukochanym mezczyzna, przy ktorym mimo problemow uwierzylam w sens slow : nie opuszcze cie az do smierci. Oboje jestesmy muzykami i szczegolnie od tych magicznych 12 tygodni idziemy przez zycie spiewajaco.
 
reklama
Witaj Ratita :-) Aż miło się czyta takiego posta:tak:
Witam tesz wszystkie pozostale "majowe cięzaróweczki". Ja w sumie tez powinnam cosik o sobie napisac. Na imie mi Baska- co pewnie nie przyszlo Wam do glowy jak widzicie mojego nicka? ;-);-);-) Z moim ukochanym męzem Przemkiem i cudowną córeczka Julcią mieszkamy w Lubinie - ale jeszcze w tym roku sie wyprowdzimy do naszego domu wiec bedziemy mieszkac 50 km od Lubina. Moja coreczka jest z 11 Maja 2006i tak jak juz pisalam na innym wątku termin obecnej ciazy przypadnie dokladnie na ten sam dzien w ktorym miala sie urodzic Julcia (20 maja) :-) No to by było na tyle. Pozdrawiam Was wszystkie. Buzka
 
Do góry