reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POZNAJMY SIĘ

Nala20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2021
Postów
1 316
Hej wszystkim! 😊
Nie wiem czy można tu dodawać takie posty ale..
W tym roku kończę 21lat,3,5 miesiąca temu urodziłam swoje pierwsze dziecko-córeczkę.
Podczas ciąży straciłam praktycznie wszystkie kontakty,wiecie jak to jest.. Przestajesz imprezowac=przestajesz być fajna :) Większość dnia jestem sama,nawet nie ma z kim wyjść,pogadac.
Szukam kogoś kto jest w podobnej sytuacji lub po prostu chciałby kogoś poznać,wyjść czasem razem z dziećmi itp.
Ja jestem z lubuskiego,bywam tez w dolnoslaskim. Fajnie by było poznać kogoś z bliska ale nie będzie przeszkadzać mi,jeśli będzie ktoś z daleka
Piszczie komentarze bądź pv jesli bylby ktos zainteresowany 😉
 
reklama
Mi by się przydała taka koleżanka, ale ja totalnie inna część polski :) od niedawna mieszkam w nowym miejscu, nie mam tu rodziny, znajomych. No i jestem uziemiona bo moje dziecko jest bardzo wymagające.
 
Hej ! No niestety jestem bardzo daleko i raczej za stara na kandydatkę na koleżankę takiej fajnej młodej laski :-) Ja z kolei miałam przeciwne doświadczenia - wszystkie znajome się odizolowały, bo skoro nie mam dziecka, to nie ma ze mną o czym rozmawiać... Podobnie w ogólnym życiu towarzyskim - pary z dziećmi wolą odwiedzać pary z dziećmi, bo u nas ani meble nie zabezpieczone, ani krzesełka dla dziecka... ;-)
 
Mi by się przydała taka koleżanka, ale ja totalnie inna część polski :) od niedawna mieszkam w nowym miejscu, nie mam tu rodziny, znajomych. No i jestem uziemiona bo moje dziecko jest bardzo wymagające.
No ja właśnie potracilam wszystkie kontakty.. Nie żałuje ale czas poznac kogos nowego 😉
A skąd jesteś? Mi odległość nie przeszkadza chociaż wiem,ze fajnie mieć logos blisko 😊
 
Hej ! No niestety jestem bardzo daleko i raczej za stara na kandydatkę na koleżankę takiej fajnej młodej laski :-) Ja z kolei miałam przeciwne doświadczenia - wszystkie znajome się odizolowały, bo skoro nie mam dziecka, to nie ma ze mną o czym rozmawiać... Podobnie w ogólnym życiu towarzyskim - pary z dziećmi wolą odwiedzać pary z dziećmi, bo u nas ani meble nie zabezpieczone, ani krzesełka dla dziecka... ;-)
Wspolczuje.. Ludziom nigdy się nie dogodzi.. 🤦🏽‍♀
 
No ja właśnie potracilam wszystkie kontakty.. Nie żałuje ale czas poznac kogos nowego 😉
A skąd jesteś? Mi odległość nie przeszkadza chociaż wiem,ze fajnie mieć logos blisko 😊
Jestem z punkcika gdzie stykają się 3 województwa : Warmińsko mazurskie, kujawsko pomorskie i mazowieckie
 
Hej, ja z Warszawy i chętnie spotkam sie na jakiś spacer czy kawę:) u mnie było podobnie-przez lata bez dzieci więc i znajomy się powykruszali. Teraz raczej tylko my mamy dziecko i bezdzietni nie bardzo chcą się spotykać a dzieciaci mają duzo starsze pociechy więc niezbyt chcą z niemowlakiem sie widywac 🤷🏼‍♀️
 
Hej, ja z Warszawy i chętnie spotkam sie na jakiś spacer czy kawę:) u mnie było podobnie-przez lata bez dzieci więc i znajomy się powykruszali. Teraz raczej tylko my mamy dziecko i bezdzietni nie bardzo chcą się spotykać a dzieciaci mają duzo starsze pociechy więc niezbyt chcą z niemowlakiem sie widywac 🤷🏼‍♀️
Czyżby zapomnieli, jak to było z niemowlakami? 😉 Ach, trudno czasem nadążyć... Kiedyś nie pasowałam bo byłam singielką, teraz przez brak dziecka.. 😉. Na szczęście tylko po stronie mojego męża są wyłącznie pary z dziećmi obcujace z parami z dziećmi... po mojej stronie sa bezdzietni ale i np.para w wieku 40+50 z dziecmi 3 i 1,5 roku. Oni są super elastyczni dla wszystkich 😉
 
reklama
Hej

Ja mam dwoje chłopaków 🙂


Tymon 13.10.2016

Kajetan 07.01.2021

Jesteśmy z Tuszyna województwo łódzkie


Pisać na Messenger Natalia Dobiech
 
reklama
Do góry