reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Poznajmy sie!

mata-kow

mama do kwadratu :)
Dołączył(a)
5 Grudzień 2007
Postów
7 384
Miasto
Dolny Śląsk
Witaj Altaja :-)
zapraszam na wątek główny :tak:
widzę, że klikasz z lubuskiego (ja miszkam co prawda na Dolnym Śląsku, ale do lubuskiego mam rzut beretem ;-))
 
reklama

altaya7

mama VI 2008 i VIII 2011
Dołączył(a)
4 Maj 2009
Postów
130
Miasto
woj. lubuskie
Tak się składa Mata-Kow że ja do lubuskiego przeprowadziłam się z dolnośląskiego :-) wcześniej mieszkałam w pobliżu legnicy a studiowałam we wrocławiu :tak: tak więc miło poznać drugą dolnoślązaczkę ;-)
 
reklama

altaya7

mama VI 2008 i VIII 2011
Dołączył(a)
4 Maj 2009
Postów
130
Miasto
woj. lubuskie
ależ miło jak tak wszyscy witają :-D

daruuunia3: moim rodzinnym miastem jest Jawor, który leży w koło Legnicy, a ok. 2 lat mieszkam z mężem w lubuskim w okolicach Międzyrzecza.
 
Do góry