reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie

reklama
Witam Was ja mam termin na 4 lutego jest to moja pierwsza dzidzia i sie troszke boje ale potem bede sie bac wiecej jeszcze troszke czasu nam zostalo niekiedy mam zgage i mnie brzuszek boli ale pozatym jest ok.A tak pozatym to jestem szyta bo moglam poronic :(
 
Cześć Dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam, bo mam tyle pracy w pracy, że brakuje czasu na czytanie, a w domu internet niestety tylko wdzwaniany... Ja mam termin na 9 lutego i od paru dni mam trochę zgagę i coś ostatnio pobolewa mnie kręgosłup, ale to pewnie przez brzuszek. Aha i ostatnio śni mi się że rodzę, takie senne śmieszne niedorzeczności, a co więcej koleżance z pracy śniło się że przyszłam do biura ze swoim maleństwem pod pachą :wink: Nastrój się udziela :D
Trzymajcie się cieplutko pozdrawiam
Ewa
 
Ja ostatnio tez mam zgage,a kregoslup od paru dni mnie strasznie boli,raz nawet spac nie moglam bo jak bym sie nie polozyla to mnie bolalo.Moja lekarka powiedziala ze to normalne bo kregoslup jest obciazony,bo musze sie przyznac :oops: ze w ciagu miesiaca przytylam 3 kg i wogole juz waze bardzo duzo,ale nie powiem ile :lol:
Pozdrawiam!
 
Luthien, nie martw się, ja też tyję w zatrważającym tempie, aż się boję ważyć i nawet nie chcę nikomu mówić ile teraz ważę, gonię wszystkich za takie pytania :wink:
Będziemy się odchudzać po porodzie (a może zadziała samoistna kuracja odchudzająca polegająca na karmieniu piersią i zajmowaniu się maleństwem)
pozdrawiam serdecznie
Ewa
 
Moze zaczne jeszcze raz bo ten moj poprzeni post to jakos tak nie wyraznie wyglada (prosze o usuniecie - jesli mozna)
Mam termin na 29.02, ale w przyszlym roku nie ma takiej daty. Mam nadzieje, ze dzidzius nie zechce zaczekac do roku przestepnego, co? :?
 
Czesc przyszle mamy! Mam termin na 9 lutego, podobnie jak klika z Was :D Szczerze mowiac zaczynam juz sie niepokoic jak sobie poradze. Na szczescie od jutra zaczynam chodzic do szkoly rodzenia i mam nadzieje, ze mi to pomoze. Zaczynam sie juz szykowac na przyjecie mojego malenstwa. Pakuje nawet torbe :wink: Moj maluszek jest od paru dni bardzo aktywny i zaczyna "wystawiac" rozne czesci swojego cialka na pokaz, ku ogolnej radosci reszty mojej rodzinki. Napiszcie jak sobie radzicie ze zgaga?
 
Czesc Brzuchatki !

Mam na imie Kasia , wlasnie skonczylam 28 lat, a Junior ma byc 8 lutego. Oczywiscie jesli wyrazi na to ochote ;)
Powiedzcie, co wam pomaga na zgage?
Jem male porcje i czesto, nie jem smazenin, a mimo to czasem mnie lapie. Picie duzej ilosci wody nie pomaga, pomaga za to jogurt naturalny lub kefir i pogryzanie migdalow.
 
reklama
Jestem Kasia, mam 28 lat, Pierwszy Egzemplarz pojawi sie kolo 8 lutego. Mamy post-trzydziestki ! W zadnym przypadku nie czujcie sie ZA STARE lub chociazby STARE !!! To tylko kwestia psychiki. Jesli z zalozenia macie dobra kondyche lub chociaz sladowo o nia dbacie, to na pewno poradzicie sobie i z ciaza i z krzykaczem. Co to jest te 31 lat, he? Mieszkam teraz w Niemczech i w rodzicowych czasopismach sa artykuly w stylu "Dziecko po 35. Nareszcie dobry wiek!".
Wiec no stress, moje drogie ;)
 
Do góry