reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie

Czesc jestem z Krakowa, mam 20 lat a termin porodu wyznaczony jest na 15 lutego. Na 90% bede miala coreczke-Zuzia lub Eliza. Juz nie moge sie doczekac :). Pozdrawiam
 
reklama
Czesc troche pozno ale dopiero was znalazlam. mam termin na 15 lutego i juz nie moge sie doczekac z drugiej strony strasznie boje sie porodu. Jestem spod Krakowa a rodzic bede w rydygierze- bylam tam w 33 tyg. ciazy z powodu zagrazajacego porodu przedwczesnego i bylam zadowolona z personelu i warunkow. Poza tym porod rodzinny i znieczulenie zewnatrzoponowe sabezplatne.Na 90% bede miec corcie. pozdrawiam
 
cześć dziweczyny,ja jak wiecie juz "po",udało mi sie do was dołączyć(Kinga ur. sie 01.02).Chyba że dzidzie zrobią wam taki numer jak moja (termin na 23stycznia) i urodza sie z opóźniemiem;wtedy to juz napewno zostane tu sama :(
mało nas w tym lutym ::)
Mam to szczęście że juz moge patrzec na moja kruszynkę i tulić ja kiedy tylko zechce,mam nadzieje że wy też szybko sie doczekacie,pieknych i zdrowych pociech!
A jesli wiecie jak wstawić zdjęcie pod tekst napiszcie to wstawie zdjęcie Kingi,całuski dla waszych brzuszków
 
Dragonfly gartulacje!!!
Zazdroszcze Ci.Też bym chciała już mieć swoą kruszynkę przy sobie a tu jeszcze tyle czekania.

Jak chcesz wstawić zdjęcie to najpierw musisz mieć je gdzieś w necie np.:
http://foto.onet.pl

a później wstawiasz sobie np.w podpisie.Wtedy klikasz w zdjęcie  prawym przyciskiem i tam masz właściwości.Kopiujesz adres url zdjęcia i wstawiasz sobie między [ img] tutaj adres url [/img] i poinno byc ok.
No to czekam na zdjęcie twojej dzidzi :) Powodzenia!
 
kurcze Luthien,pomóż z tym katalogiem!! cały czas wychodzi mi że musze założyć strone WWW,i choć wydaje mi sie że już to zrobiłam nadal niewiem jak wprowadzić swoje zdjecia w ten katalog.Napisz prosze dokładnie jak to zrobić,z góry dzieki
 
już wiem jak,właśnie wrzucam zdjęcia,tylko niewiem czy potem ję ściągnę tu,ale jazda....
 
no nie!! ale ze mnie zdolniacha!! ;D udało mi sie!! żałuje tylko że zepsuła mi sie cyfrówka,teraz normalnym musze pstrykać a skanera niemam,wiec nowych niedam rady wstawić :(
 
Witam!Śliczną masz córeczkę dragonfly!!!
Sorki że nie odpowiedziałam wcześniej ale nie było mnie przy kompie,dopiero dzisiaj zauważyłam twoje pytania,ale widzę że sobie poradziłaś :) gratuluję!
 
witam wszystkich:). Mam na imię ania mam  29 lat i właśnie w lutym zostałam mama códownej dzieczynki-Adraianny. Urodziłam ją 4 dni po termninie tj. 14 lutego( Dzień Walentego:). Jest códownym dzieckiem chociaz dzisiaj dała mi nieźle w kość. Pozdrawiam z Wrocławia
 
reklama
cos widze, ze lutowe mamy nie maja w ogole czasu :) albo moze raczej ugrzezly w niemowlakach, co ma te niewatpliwa zalete, ze mozna liczyc na rady bardziej doswiadczonych mam :). ale moze ktoras z was tu wroci..?
 
Do góry