reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie

Luthien

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2004
Postów
62
Witam wszystkie mamusie z terminem na luty 2005! :D
Ja mam na imie Kaska i jestem z Krakowa,mam 21 lat.To bedzie moj pierwszy dzidzius.Milo mi was poznac!
 
reklama
czesc Luthien

Ja mam termin na 23 lutego
na imie Joanna i jestem z Warszawy

Zazdroszcze ci ze jestes w miare mloda mama, ja mam 31 lat i to tez bedzie moje pierwsze dziecko.
Z perspektywy czasu wolalabym przechodzic przez to wszystko znacnie wczesniej - bylabym w lepszej formie :!:
Praca za biurkiem jakos tak za dobrze nie przygotowuje do ciazy
szczegolnie kondycyjnie :D

trzymam za nas kciuki - tak wirtualnie, bo ciezko pisac je trzymajac

pozdrawiam
Joanna
 
Cześć Dziewczyny,
Jopuszko, nie marw się, ja też mam skończone 31 lat i czasami widząc młodziutkie dziewczyny w ciąży czuję się trochę "staro", ale z drugiej strony większość moich koleżanek dopiero teraz (no, tak od roku, dwóch lat) myśli o dzieciach. Wiadomo najpierw studia, praca, dom itd. W moim przypadku jeszcze musiałam namówić męża, który o dzieciach nie chciał słyszeć. Mój gin jak mu powiedziałam na początku tego roku, że chcemy się starać o maluszka, stwierdził szczerze, że najlepsze lata na robienie dzieci mam już za sobą... Ale udało się i teraz jestem bardzo szczęśliwa i bardzo dumna, że wreszcie mam brzuszek (termin na 9 lutego). Czuję się super, w pracy jestem chyba jeszcze wydajniejsza niż przed ciążą i już nie mogę się doczekać spotkania z moim Kamilkiem :D
Pozdrawiam serdecznie
Ewa
Ewa
 
Dziewczyny 31 lat to wspanialy wiek na dzidziusia.Niewiem czemu czujecie sie staro.Przynajmniej macie studia za soba,macie prace i poukladane zycie i mozecie teraz spokojnie zajac sie swoimi maluszkami.Ja na szczescie zdazylam przed ciaza zdac mature,ale na studia musze poczekac pare lat.No i pracy nie mam :( .Mieszkamy z moimi rodzicami bo nie stac nas na mieszkanie,ale mimo wszystko bardzo sie cieszymy ze bedziemy mieli maluszka.Widocznie tak mialo byc ze bede miala dzidziusia teraz a nie za np.10 lat,ale jestem szczesliwa z tego powodu.Pozdrawiam!!!
 
pewnie, każdy czas jest super na dziecko i wiadomo, że zawsze będą jakieś plusy i minusy i jak człowiek chce to może się generalnie wszystkim martwić (albo nie), ale przecież najważniejsze, żeby maluszek w ogóle był :D
pzdr
Ewa
 
Kochane,
nasza pierworodna Zofia Antonina (nazwa robocza, bo może jednak będzie Antek) powinien się pojawić 6.02 w Warszawie. Co do wieku - skończyłam 33, więc jak na razie mogę "pobabciować" na forum. Kiedy decydowaliśmy się na rozwój rodziny (wiadomo - najpierw studia, potem mieszkanie, spłacić chociaż kawałek kredytu itp...) to miałam całkiem przyzwoite 28. A potem, po roku prób - diagnoza, no i stymulacja - trzy lata. W końcu trafiliśmy do Novum i się udało!
A co do wieku - w końcu ciążą to jak kuracja odmładzająca dla organizmu, więc tylko się cieszyć!
Swan
 
Czesc Dziewczyny
Ja mam termin na 8 luty. Mam 28 lat i to mój pierwszy dzidziuś.
Prawdopodobnie chłopczyk.
Pozdrowionka. :lol:
Jola
 
Cześć!!!!!!Jestem u Was nowa.Mam na imie Kasia i jestem z Ełku.Termin porodu mam na 20 lutego!!!! :lol: Mam 26 lat i jest to moje pierwsze dziecko!!Oprócz wielu lęków o to czy dam sobie radę,przeważa wielkie szczęście iradość,że już za 3 miesiące będzie z nami nasze maleństwo!!!!A jak tam przygotowania>Macie już wyprawkę?Jak ogólnie przechodzicie swoją ciąże?

 
Cześć Kasiu, ja mam termin na 9 lutego, czuję się świetnie i bardzo, bardzo czekam na mojego synka. Mam 31 lat i już gdzieś tak ze 3 lata przed zajściem w ciążę zaczęłam nałogowo kupować różne dzięcięco-ciążowe czasopisma (więc mam tego tony). Najpierw czytałam to wszystko, jak już zaszłam w ciążę, jakoś nie mogę się przemóc żeby to tego zajrzeć (ale nadal kupuję :wink: ). Podobnie z "wyposażeniem" maluszka - jak o ciąży dopiero myślałam, bardzo często zaglądałam do różnych sklepów (tylko jako oglądacz), a teraz prawdę powiedziawszy jakoś nie mogę się wybrać żeby kupić wreszcie wyprawkę... Za to z wielką energią i na dużą skalę organizuję praktycznie od początku ciąży remonty domowe (zawsze to lubiłam, sama zawsze np. malowałam mieszkanie :D ), mój mąż powoli ma dość (chociaż prawie nic przy tym nie musi robić, ale drażni go bałagan i kręcący się mieszkaniu ludzie - dzisiaj weszli panowie do wymiany sufitu w kuchni :? ), zobaczymy co jeszcze wpadnie mi do głowy, chociaż powoli łapię się na tym, że mi się już coraz mniej chce i jakoś jednak szybciej się męczę...
A Wy dziewczyny, macie już te wyprawki?
buziaki
Ewa
 
reklama
Witam!Pisalam to w innym poscie ale co mi tam powtorze sie jeszcze raz :lol: .Mam na imie Kasia,mam termin na 24 lutego,mam 21 latek i to moja pierwsza dzidzia.Czuje sie dosc dobrze poza tym ze mam ostatnio zgage i czasami pobolewa mnie brzuszek.Wyprawki jeszcze nie mam,bo moj maz jest przesadny i nie pozwala mi nic kupic za wczesnie,ale napewno za miesiac juz cos kupie.Pozdrawiam!
 
Do góry