reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie

...tylko mi sie popimkalo i wpisalam pozdrowienia w polu uzytkownika ;) ale takie roztrzepanie podobno rosnie proporcjonalnie do brzucha!
 
reklama
Cześć babeczki, co do zgagi - moja uaktywniła sie niedawno i atakuje nocą :wink: Zawsze spałam prawie całkiem na płaskim, ale teraz pomaga mi jak głowa jest jednak wyżej niż żołądek :D
buziaczki
Ewa
 
Czesc ciezarowki mam na imie Ania i mam 25 lat a termin na 2 lutego.Mieszkam od 4 lat w UK i bedzie to moja pierwsza dzidzia. Nie mozemy sie juz doczekac z moim chlopakiem momentu kiedy nasz synek przyjdzie na ten swiat..Mamy problemy z wyborem imienia ale wiemy ze kiedy on sie pojawi pojawi sie tez i imie.Czuje sie wspaniale. Martwilam sie ostatnio ze mam za maly brzuch gdy oznajmilam to mojej poloznej to sie usmiala i pocieszyla mowiac ze powinnam sie cieszyc z tego ze nie przybieram w zbedne kg. :lol: pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski[/url]
 
Witajcie!!!
Mam na imie Magda i 28 lat. :D Termin porodu mam na 23 luty, urodzę córeczkę - Amelię.To moja pierwsza ciąża. Czuję się ok, chociaz od niedawna zaczęły mnie bolec wieczorkiem nóżki w pachwinach, ale lekarz powiedział, że to normalne, że miednica rozszerza sie juz do porodu. Brzuszek nie jest jakiś ogromny, ale spory. A propos piersi - nie dzieje się nic, żadnej siary :?:
Pozdrawiam gorąco :wink:
 
Hej!
Mam na imię Magda i 28 lat,termin porodu na 23 luty, Amelia będzie moją pierworodną i wcale się tym nie przejmuję, chyba dopiero teraz w pełni dojrzałam, by zostać mamą. Po studiach parę lat pracowałam z dziećmi z rodzin patologicznych...teraz czas na swoje maleństwo. Paraktyka zawodowa pokazała mi, że wiek nieważny, najważniejsze jest kochać swoje dziecko a nie swoje słabości. Pozdrawiam
 
Ja mam siare juz gdzies tak od czwartego miesiaca :) Najwiecej mi sie jej leje w nocy.Czasem mnie to juz denerwuje.
Pozdrawiam!
 
Cześć dziewczyny!!!
Ja mam na imię Ewelina mam 26 lat i oczekujemy z mężem pierwszego dziecka. Ma to być córeczka. Termin mam na 1 marca, ale będę miała cesarkę i to w lutym.
POZDRAWIAM
 
reklama
Cześć!!! Mam na imię Ania, 29 lat, a termin mam wyznaczony na 26 luty. To już mój drugi dzidziuś. Zostało mi równe 7 tygodni!!!
 
Do góry