reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie....

imie:Magda
wiek: 25
stan cywilny: panna jeszcze do 6.06.09,
dzieci: będzie pierwsze-synek Maciuś
data porodu: 4 lipiec,
zawod: inzynier budownictwa
mieszkam: Manchester
 
Ostatnia edycja:
reklama
imie: Kasia
wiek: 27 wiosen (jestem z lipca)
stan cywilny: od niespelna 2 lat z partnerem - Jorgeir (rodowity wiking!! :-D)
dzieci: dowiedzialam sie dzis rano ze bede miala!
data porodu: z moich obliczen 9 (moze 10) lipiec 2008
zawod: niedoszla pani mgr historii, pracuje za granica (Norwegia) w branzy hotelarskiej
gdzie mieszkamy: Hovden, Norge

pozdrawiam!! :-)
 
imie: Bernadeta
wiek: 26
stan cywilny: mezatka
dzieci: pierwsze wlasne ale mieszka z nami 6 letni syn meza, ktory mowi na mnie mama. W bliskiej przyszlosci go zaadoptuje.
data porodu: 5 lipca 2008
zawod: nauczyciel jez.angielskiego i tlumacz. Obecnie pracuje jako tlumacz telefoniczny dla brytyjskiego Urzedu Skarbowego (HMRC) i Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej (DWP). Za tydzien rozpoczynam prace w szkole sredniej, bede pomagala polskim uczniom w angielskim, rowniez bede dla nich tlumaczyla na innych przedmiotach.
mieszkam: Slough, Anglia
 
imie: Kasia
wiek: 30 lat
stan cywilny: mężatka, mąż Radek
dzieci: Mikołajek urodzony 11 czerwca 2006 roku
data porodu: 5 lipiec 2008
zawod: ekonomistka
gdzie mieszkamy: Tarnów
 
imie Aga
wiek 30
stan cywilny meżatka od ponad roku
ilosc juz posiadanych dzieci 1 Aniołek
date porodu 05 lipca
zawod lub wykonywana prace pracuję jako specjalista w korporacji
gdzie mieszkamy Kraków
 
Imie Aneta
lat mam 27
ta ciaza jak mi sie uda to sprawi ze na swiat przyjdzie moja druga kruszynka bo jedna juz mam Jes to 18-miesieczna Natalka
Ja zaud eyuczony to technolog zywienia ale obecnie prowadze mały sklepik( nie jest mój)
Mieszkam w malutkim miasteczku w którym nic sie niedzieje niedaleko bo ok120 km od Wrocławia jest to Jelenia Góra
Mam meza od 4 lat a para bylismy od 7 zanim sie pobralismy a znamy sie od przeczkola.
Były i jeszcze sa problemy miedzy nami ale mam nadzieje ze ta ciaza wiele zmieni i to na dobre.
Obecnie mieszkam w wynajmowanym mieszkanku po wielu trudnych decyzjach wyprowadiłam sie z (pałacu) tzw. szklanej klatki i zabrałam z tamtad meza.
poprzednia ciaza była z wieloma problemami mam nadzieje ze teraz bedzie duuuza lepiej.
 
czesc dziewczyny,

imie marzena
wiek 29 lat
stan cywilny mezatka od ponad 2 lat
posiadane dzieci to bedzie pierwsze dziecko
data porodu 07.07.2008
zawod ogrodnik, nauczyciel
miejsce zamieszkania bochum/niemcy


jesli ktoras z was mieszka w okolicach, chetnie bym sie poznala czy porozmawiala :blink: przesylam pozdrowienia pa
 
Cześć
Imię: Agnieszka
Wiek:
22
Stan cywilny:
Mężatka od czerwca
Posiadane dzieci:
to jest pierwsza ciąża
Data porodu:
według om 7.07 a usg wskazuje 25.06 na następnym sie dowiem jak to jest naprawdę
Zawód:
Musiałam przerwać szkołę
Miejsce zamieszkania: Parczew
 
reklama
Witam Wszystkie lipcóweczki :-)
imię : Sylwia
wiek: 31 latek
stan cywilny: mężatka od ponad 4 lat
ilość dzieci: mam już córcię Oleńkę, w styczniu skończy 3 latka
data porodu: 29.07.2008 wg BB
zawód,praca: z zawodu jestem dietetyczką, ale od 3 lat zajmuję sie córcią, jestem na urlopie wychowawczym
gdzie mieszkamy: Piwniczna Zdrój
 

Podobne tematy

Do góry