reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

reklama
Witam! 10 sierpnia 2008 zobaczyłam na świecie moją wywalczoną córunię- to moje trzecie (czwarte licząc aniołka w niebie) dzieciątko. Liwia jest dla mnie wyjątkowa bo wydaje się mi, że już nie będę przechodzić przez te wszystkie :cudowne i ciężkie chwile wychowania!:blink:
 
Witam Was kobietki :-)
moja Lenka urodziła się 28 sierpnia 2008 roku

Mam na imię Magdalena 31lat mieszkam w warszawie
mam dwie córeczki Laura 12 l i Lenka 6,5 miesiąca :-):-)

rosniemyrazem.pl
 
mlena równiez witaj wśród nas:-) mam nadzieje że zagościsz u nas na dłużej;-) Twoja Lenka o dzień młodsza od mojej Emilki:tak:
 
witam. wkocu postanowilam gdzies przynalezec:-)... mam nadzieje ze mnie przyjmiecie... ale od poczatku...
mam na imie Monika, za kilka miesiecy skoncze 24 lata....
mieszkam 4 km od morza w niewiejkiej miejscowosci...
jestem mezatka od roku....
mam piekna coreczke Maje ktora jest moim oczkiem w glowie...:-)
urodzila sie 25 sierpnia 2008... waga 3620 i 55 cm....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry