reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

reklama
Witajcie kochane sierpniowe mamusie!!Mam na imie Karolina i jestem z Bełchatowa to jest koło Łodzi!!Moja Zuzia urodziła sie w sobote 30 sierpnia 2008r o godzi 16.25 wazyła 3600 i mierzyla 56cm urodziła sie dokładnie w dniu terminu przez ciecie cesarskie...jest dzieckiem..hmm jakby to powiedziec dosc trudnym tzn. od poczatku nie jest spokojna itd..wiec od 8miesiecy jak to sie mówi wiem ze mam dziecko..hehe u mnie sie tak mówi tzn moje kolezanki mówią ze do 3miesiecy nie wiedziały ze maja dzieci a ja na odwrot i tak do dzis dnia!!Tak wogole to pprzepraszam Was ale juz zagladam od jakiegos czzasu na to forum i nie przedstawiłam sie nawet ehh az mi wstyd ze taka nie kulturalna ze mnie osoba hehe,...pozdrawiam was wszystkie:*
 
inkaaa23 witaj :-)!

Mój Adrianek był grzeczny tylko przez pierwsze 2 tygodnie życia. Później w dzień mało spał i trzeba było się nim zajmować, ale przynajmniej można było coś w domu zrobić. A od jakiegoś miesiąca wymaga opieki "non stop". W dzień mało śpi, a w nocy śpi z nami.
Dzisiaj, jak zasnął w naszym łóżku, przełożyłam go do jego łóżeczka. Obudził się po godzinie. Przystawiłam go do piersi i zaraz zasnął, więc położyłam go do jego łóżka. Znowu spał tylko godzinę. I tak było do rana :-(.

Pozdrawiam :-)!
 
Do góry