reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

Witam przyszle mamy i bardzo sie ciesze, ze dolaczam do tak fajnego grona.
Mam 34 lat i jestem po raz pierwszy w ciazy. Razem z moim chlopakiem jestesmy bardzo szczesliwi. :-) O dzidziusia staralismy sie w sumie raz i od razu byl to strzal w dziesiatke:tak:
Mieszkam obecnie w Stanach. Tutaj bede rodzila nasze dziecko. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z opieki lekarzy.:-)
 
reklama
Aga ja czuje sie bardzo dobrze, jak bym wcale nie byla w ciazy. Na poczatku miala ze 3 dni takie wymiotne, ale to juz mi przeszlo. Czuje sie poprostu rewelacyjnie.
U lekarza bylam juz w srode, milalam usg, jest wszytsko w porzadku.
W piatek milalam drugie usg (mam juz 34 lata) i wychodzi, ze ta ciaza bedzie bardziej kontrolowana, bo juz jest wieksze prawdopodbienstwo chorod genetycznych (zespol Downa), mialam pobierane mnostwo krwi, ale wszytsko jak cos jest ok.:-)
 
Witajcie wszystkie mamy!
W końcu dołączam do tego przewspaniałego grona (w końcu - ponieważ już od długiego czasu słyszę o tym od swojej koleżanki). Staraliśmy się z mężem o dziecko, w sumie 3 m-ce i na święta dostaliśmy wspaniały prezent!!!!:-) W sierpniu będziemy rodzicami!!!
 
Witam wszystkie mamy i forumki!
Najwyższa pora bym się przedstawiła :D
Mam na imię Agnieszka i mieszkam pod Warszawą. W styczniu skończyłam 28lat a w sierpniu przyjdzie na świat nasze pierwsze Maleństwo.

Pozdrawiam serdecznie
 
Agat - fajnie, że jesteś! Gratulacje! Wskakuj na wątek główny, pewnie szybko się z nami zżyjesz! Napisz do Ani przewidywaną datę porodu, dopisze Cię do listy sierpniówek.

Witam wszystkie mamy i forumki!
Najwyższa pora bym się przedstawiła :D
Mam na imię Agnieszka i mieszkam pod Warszawą. W styczniu skończyłam 28lat a w sierpniu przyjdzie na świat nasze pierwsze Maleństwo.

Pozdrawiam serdecznie
 
Witajcie :)

nareszcie mogę z dumą wstąpić w szeregi przyszłych mam! Mam 26 lat, a 27 sierpnia na świat przyjść ma moje pierwsze maleństwo :) W przyszły czwartek (21go) idziemy na USG 3D i jak tylko się da umieszczę jakieś zdjęcie na forum! A tymczasem pozdrawiam wszystkie przyszłe siepniowe mamuśki ;-)
 
rottka - witamy i na pogaduchy zapraszamy na wątek główny :-)
napisz do Ani prywatną wiadomość z terminem porodu, to dopisze cie do listy
 
reklama
Witam "agat" - Jak Widzę Mamy Termin Na Ten Sam Dzień..... Gratulacje I
Pozdrowionka



 
Do góry