reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie!

Witam tak troszkę z opóżnieniem ale lepiej póżno niż wczale:zawstydzona/y:
Mam na imię Dominika i spodziewam się dzidziula tak jak my wszystkie w okolicach listopada :tak: mam już 27:szok:lat więc czas najwyższy
To moja druga ciąża ale jestem mega optymistycznie nastawiopna więc będzie dobrze
Pozdrawiam :-)
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamuski :)
Mam na imie Martyna, mam 21 lat i mieszkam w Gdyni. O ciazy dowiedziałam sie kilka dni temu, wczoraj byłam u gina na pierwszej wizycie, ale nic ciekawego sie na razie nie dowiedziałam ;-) Zapisał mi witaminki, pobrał wydzieline do cytologii, skierował na badania krwi itp, a pierwsze USG mam 26.03, wiec za 1,5 tyg, szczerze mowiac juz nie moge sie doczekac, bo wtedy sie dopiero dowiem czy wszystko jest ok ;-)
Według moich obliczen porod wypadnie na przelomie pazdziernika i listopada, ale ciezko mi dokladnie powiedziec, poniewaz mialam bardzo nieregularne miesiaczki. Z moim chłopakiem (23l) jestesmy ze soba juz prawie 4 lata, w sumie to planowalismy wspolne zycie, ale teraz ta decyzja została przyspieszona, wiec pewnie jeszcze w tym roku wezmiemy slub, ale na razie najprawdopodobniej tylko cywilny :-) Co do dzidziusia w brzuszku to jestesmy bardzo sczesliwi, chociaz ja na razie jestem troszku przerazona i kompletnie zielona, wiec czytam duzo, a to forum mi sie strasznie podoba :-p Co do objawów ciazy to brak miesiaczki, bol i nabrzmienie piersi, dziwny bol podbrzusza i poranne mdlosci, na ktory od 3 dni mam sposob. przed samym snem szklanka mleka i rano sie lepiej czuje :cool2:
Czym sie zajmuje? Ucze sie zaocznie i teraz nie pracuje, ale mam rente po zmarłym tatusiu wiec pieniazki jakies sa, chłopak studiuje zaocznie i pracuje, a poniewaz zle nie zarabia wiec finansowo sobie poradzimy, a to wazne, zeby dziecku nieczego nie zabrakło :-) A moge jeszcze dodac ze o mojej ciazy jeszcze nikt nie wie, oprocz chłopaka i najlepszej przyjaciołki, ale postanowilismy ze dopiero po pierwszym USG powiemy rodzicom itd, zeby nie zapeszac. Troche przeraza mnie, jaka badzie ich reakcja :>
To chyba na razie tyle :tak:
Ps. Tutaj zadałam kilka pytan, moze bardziej doswiadczone mi pomoga :tak::
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/kilka-pytan-poczatkujacej-15720/

Ok lece spac, bo padam na ryjek. Buziaczki
 
Ta tak na pewno bede :tak: Forum mi sie podoba i juz troszke sie dowiedziałam ;-)

Ps. Cos o mnie jeszcze tym razem na minus :wściekła/y: to pale od 6 lat i własnie probuje rzucic ostatecznie, od kiedy sie dowiedziałam o dzidzi pale 2-3 dziennie, ale staram sie zrezygnowac całkiem, chociaz ciezko mi :no:
 
trzymam kciuki,zeby udalo sie rzucic! najwazniejsza wg mnie to silna wola, no i sama musisz bardzo tego chciec, u mnie zadzialalo przed pierwsza ciaza i udalo sie rzucic:tak:
 
hej

ja juz pisalam sporo na tym watku, wiec niektorzy mnie juz znaja, ale napisze para slow dla tych z ktorymi sie jeszcze nie znam

Mam na imie Agata i mam 26 lat. Pochodze z Podkowy Lesnej (20 km do Warszawy). W 2005 roku wyszlam z maz za Norwega, ktorego poznalam w Warszawie i po zakonczeniu moich studiow wyjechalismy do Norwegii. Mamy jedno dziecko, nazywa sie Sandra i urodzila sie 07.02.2007. Teraz oczekujemy rodzenstwa dla Sandry, ktore urodzi sie w listopadzie jak wszystko pojdzie dobrze, a musi:-)
 
reklama
agathe: a powiedz mi wychowujecie Sandre dwujezycznie,czy nie??:confused: bo ja niby chcialam do chlopcow tylko po polsku mowic, ale jakos ciezko mi idzie, zaczynam po polsku, koncze po niemiecku,bo mi jakos latwiej przychodzi:baffled:
 
Do góry