reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie!

reklama
Witajcie!
To mój pierwszy post na tym forum, ponieważ ginka dziś potwierdziła to co przeczuwałam ja i dwie krechy na teście, zatem dołączam do Waszego grona ;)
Mam 29 lat, to moja pierwsza ciąża (6-7 tydzień), termin 8-11.11 ;)
 
:-) Wypadałoby zebym i ja sie tu przedstawiła :-)
Mam na imie Aneta i w tym roku skoncze 25 lat. Ja pochodze z Chorzowa, moj M z Warszawy, a obecnie mieszkamy we Wrocławiu :-D
W kwietniu ubieglego roku urodzil sie nasz synek Kubus a od poczatku tego roku staralismy sie o rodzenstwo dla mlodego ;-) Marzy mi sie coreczka...........
Jestem zatrudniona w banku jako specjalista ds kontroli i jakości (M tez bankowiec)............ale od poczatku 2007 r. nie pracuję......najpierw L4, potem macierzynski, teraz wychowawczy do 09.2010 - ktory z jasnych wzgledow sie wydluzy :-p
No i sie wyspowiadałam :-p:-p:-p
 
Witam kobietki ! Dawno mnie u was nie było ale niestety przy dwulatku mam niewiele czasu :sorry:Pozdrawiam gorąco wszystkie mamy z którymi jeszcze się nie przywitałam. Przesunął mi się termin wizyty na 26/01/08 ( dorze ze tylko o jeden dzień ). CZujemy się świetnie, narazie bez porannych mdłości :-) ale za to mam już dziwne zachcianki :-). Będe zaglądała do Was jak często się da , trzymam kciuki i pozdrwiam gorąco !
 
A rzeczywiscie to juz wiosna:-) Bo mnie zmylila ta ochydna pogoda za oknem:baffled:
Rowniez sie przylaczam do zyczen Hanusi i zycze wszystkim Forumkom radosnych i spokojnych Swiat!
 
reklama
Witam wszystkie listopadowe mamusie:)
My tez bedziemy miec dzidziusia w listopadzie:) A w maju mamy slub :)
Moj przyszly maz pracuje a ja studiuje. Mieszkamy w Anglii. Nie ma tutaj szansy na dostanie sie do ginakologa, cala ciaze prowadzi polozna. Nie zrobiono mi zadnych badan ani wynikow nie wiem czy powinnam pojechac do Polski i to wszystko sobie porobic. Jak myslicie? Troche sie martwie ciaza i porodem w Anglii i caly czas zastanawiam sie czy nie lepiej rodzic w Polsce. W sumie to jestem tutaj troche zagubiona i nie wiem co robic i czy wszystko z ciaza jest w ok. Jak poszlam do lekarza pierwszego kontaktu to powiedzial mi ze on sie tym nie zajmuje i ze tutaj jest taki system ze wylacznie polozna czuwa nad wszystkim. Nie wiem jak sie na to zaopatrywac. Moze ktoras z Was rodzila w Anglii?

Pozdrawiam serdecznie,
 
Do góry