reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie!

Witajcie! nazywam się Ewelina mam 23lat.Mam córeczke która ma 5lat,a teraz jestem w ciąży blizniaczej i spodziewam się chłopczyka i dziewczynke.Termin mam na 8 sierpnia 2008r:-)
 
reklama
Tak SASETKO - postaraj sie nie denerwowac, to najwazniejsze....a swoja droga niezly watek sobie wybralysmy na ta dyskusje :-D :-D:-D

EWELINKO - witaj, serdecznie gratuluje maluszkow- blizniaczkow.
Proponuje zajrzec do dzialu sierpien 2008 - tam bedziesz mogla porozmawiac z mamami, ktore maja termin na ten miesiac co Ty...bo my tutaj dopiero na listopad ;-)
 
Ewelina126p, witaj w naszym gronie:-) Serdecznie gratuluję parki, cudna niespodzianka:-) Ale skoro masz termin na sierpień, to może też dopiszesz się Sierpniówek, chyba że wolisz zostać z nami, będzie nam berdzo miło:tak:
 
Tak SASETKO - postaraj sie nie denerwowac, to najwazniejsze....a swoja droga niezly watek sobie wybralysmy na ta dyskusje :-D :-D:-D

No wiem właśnie:-) Miałam zamiar zacząć ten temat na wątku listopadowa mama u lekarza, ale coś akurat odpisywałam dziewczynom i tak jakoś sie tu rozwinęło, a przenosić już chyba nie ma sensu:-D
 
No to chyba moja kolej na przedstawienie się.
Mam na imię Aneta,mam 29lat wraz z mężem Polakiem mieszkamy w Londynie blisko 4 lata. Jednak do Polski dość często jeżdzimy bo nam sie tęskni....
Ślub mieliśmy w czerwcu 2007 i od tego czasu robiliśmy, robiliśmy aż po 8 miesiącach zrobiliśmy no i teraz czekamy czy wszystko będzie ok.jak chcecie coś wiedzieć to śmiało pytajcie
 
Ups, chyba to od tego wątku powinnam była wczoraj zacząć... :-D
Nic straconego - Witam serdecznie wszystkie listopadowe mamy!
Mam na imię Ania, mam prawie 29 lat, mieszkam w Kielcach, wraz z "NieMężem", bardzo kochającym i kochanym :tak: Najprawdopodobniej w listopadzie dołączy do nas mały skarb, który na razie rośnie sobie u mnie w brzuszku jakiś 7-8tydzień.
Dzidziuś okazał się dla nas wielką niespodzianką, mimo, że z premedytacją nie zabezpieczaliśmy się od dłuższego czasu, bo to przecież najwyższa pora dla mnie, a i tak jak wiadomo nigdy nie będzie tego idealnego momentu na planowanie potomka. Tak więc nagle w moim życiu pojawiła się istna lawina zmian, bo oprócz pozytywnego testu zdarzyło się mnóstwo rzeczy w jednym momencie, ale tak sobie myślę, że skoro mimo wszystko dzidziuś JEST i ma się dobrze, to znaczy, że silna z niego istota i nie da się żadnym stresom ani przeciwnościom losu :tak: Bardzo, bardzo, bardzo się cieszę, z każdym dniem coraz bardziej!!! Choć na początku przeżyłam mały szok, przyznaję :-)
Forum bardzo mi się podoba i myślę, że bardzo mi pomoże, bo to pierwsza moja ciąża i czuję się zieleniutka w tym temacie. Ale czytam, uczę się i wierzę, że będzie dobrze.
Pozdrawiam Was bardzo gorąco i życzę spokoju, radości, dobrego samopoczucia i zdrowia, zdrowia, zdrowia! :tak:
 
wiec ja tez sie przedstawie :-)

mam na imie magda, mam 24 lata.mam 2-letniego synka Bartusia i od ponad 3 lat jestem mezatka. mieszkamy w legnicy (dolny slask). niedawno zaczelam pracowac, ale przyjdzie mi znow wrocic do domku ;-)
tej ciazy nie planowalismy, wiec bylo to dla nas duze zaskoczenie. tym bardziej ze dowiedzialam sie o niej w dniu drugich urodzin synka, ktore wypadly akurat w Wielkanoc :-) poczatkowo bylo mi ciezko to zaakceptowac, ale teraz juz bardzo sie cieszymy i strasznie sie objadamy :-D w sumei te moje podejrzenia co do ciazy zaczely sie wlasnie od tego ze zaczelam strasznie duzo i czesto jesc ;-)
 
Mam na imie Aga, mam 27 lat.
Mam nadzieje urodzić pierwsze dziecko, termin 4-6 listopad. byłam kiedyś w ciązy ale sie nie udało.
Wierzę że teraz wszystko będzie dobrze:happy:. Już nie mogęw sie doczekać.
 
reklama
Witam wszystkie listopadowe Mamusie :)
Nazywam się Martyna i mieszkam w Zabrzu.
Ze zostane mama dowiedzialam sie dopiero w 10tygodniu ciazy, ale juz wczesniej wiedzialam, ze cos sie swieci:p Dzis zaczelam swoj 14tydzien i jestem bardzo szczesliwa:) Milo mi, ze moge przez caly okres ciazy dzielic z Wami swoje radosci, smutki i refleksje :)
Pozdrawiam goraco :)
 
Do góry