reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy sie!

cześć wam :-D
Nazywam się Karina i jestem w 15 tygoniu (14,4dni)
I troszke się martwie bo moja lekarka strasznie przeciągała z usg
więc sie zdecydowałam pójść prywatnie, mam termin na poniedziałek.
Dlatego nie moge Wam powiedzieć co to bedzie..
a może bliźniaki , bo brzuszek szybko rośnie > http://img142.imageshack.us/img142/2664/img84cv44ux0.jpg
Już sie nie umiem doczekać .
Fajnie że tu trafiłam :-D
pozdrowionka
 
reklama
I ja się witam(coprawda jestem tu trochę bezprawnie bo termin mam na 2.12 ale nie wierzę w punktualnośc mojego dziecka-córka pośpieszyła się o prawie miesiąc)
Mam na imie Mariola i niedawno skończyłam 25lat. Od sierpnia 2004r jestem szczęśliwą mężatką a od pazdziernika 2005 mamą Martynki. Mieszkam sobie w woj mazowieckim. Z zawodu jestem ekonomistką ale od ślubu nie pracuję i zajmuję sie domkiem gdyż mój mąż postawił sobie za punkt chonoru zapracowac na utrzymanie rodziny(w obecnych czasach żadko spotykane ale powiem Wam że mu sie to udaje). To moja trzecia już ciąża
 
Hej dziewczyny!
Trochę późno się tu pojawiłam,choć uczestniczę w forum listopad 2008 i dobrze by było też się przedstawić:-)
Mam na imię Gabriela, mam 33 lata i to będzie moje pierwsze dziecko,wiem późno,ale najpierw postawiłam na stworzenie maluszkowi pewnego w miarę bytu materialnego i udało się nie zaliczyć wpadówki w międzyczasie:-)
Strasznie się cieszę,że w końcu przyszedł na mnie czas,bo juz chciałam mieć dziecko,a czas uciekał!
Z moim "M", nie jesteśmy jeszcze małzeństwem,ale traktujemy się juz jak małzeństwo, nie myślę tak naprawdę o legalizacji zwiazku,zrobimy to chyba tylko dla dziecka,zeby nie miało problemów:-)
Pracuję w Agencji zajmującej się dotacjami unijnymi dla rolników,ciekawa praca,choć człowiek podatny jest na stres,a teraz to nie jest wskazane,ale chce pracować jak najdłuzej się da,bo lubię przebywać wśród ludzi i w domu wariuję:crazy:. Mieszkam we Wrocławiu od jakichś 5 lat (nie licząc lat studenckich), ale od roku na swoim.
Chyba wszystko:-)
 
Witam wszystkie ciażóweczki;-) dopiero Was odnalazłam więc muszę nadrobić stracony czas. Mam na imię Natalia mam 23 lata mieszkam we Wrocławiu gdzie studiuje i pracuje no i najważniejsze jesteśmy razem z Kamelem :D w 19 tygodniu ciąży termin rozwiazania 26 listopad ale przypuszczam ze bedziemy razem juz wcześniej gdyz lekarz planuję cesarkę.

pozdrawiam
 
Witam wszystkich. :-) Mam na imię Joanna, 23 lata i mam termin porodu na 4 listopada. Pozdrawiam...

Przy okazji zapytam - w którym miejscu można dodać podpis?? W ustawieniach nie widze takiej opcji... :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Joanna23 przeglądnij sobie główny wątek Listopad2008 gdzieś na początku chyba jest opis jak wstawić suwaczek,jak będę miała chwilkę to sprawdzę,chyba,że będziesz szybsza:-)
Natahaliep widzę,że też jesteś z Wrocławia,może uda nam się spotkać w tej samej piaskownicy ze swoimi pociechami:-)
 
Witam!
Mam na imię Ula, mam 28 lat i termin na 23ego listopada.
Pracuje w szkole(jestem pedagogiem).Jestem szczęsliwą zoną od 3lat (w środę bedziemy obdochodzić nasze święto). To bedzie nasze pierwsze dzieciątko i prawdopodobnie bedzie to chłopiec - nasz Król Maciuś Pierwszy:-).
O ciąży dowiedziałam sie pozno-bo w 16tygodniu. Jestem(czy też byłam) PCO (czyli zespół policystycznych jajników) miałam niregularne m-ki (lub wcale) dlatego tak poźno się dowiedziałam(mam nadzieje że po ciąży przejdzie mi ta przypadłość) Nie miałam żadnych obajawów od samego początku-czyli spokój do21 tygodnia kiedy to pojawiły się ruchy:-) a teraz to takie zwykłe przypadłości typu: skurcze stóp w nocy, zgaga, bóle żeber, bezsenność. Cieszę się z tych przypadłości bo to jedyne jakie moge doswiadczyc:-)
Pozno zaczełam się udzielac na forum(dopiero od początku września) bo jakies były problemy z dodawaniem moich wypowiedzi-mam podejrzenie ze to z powodu zmiany maila(w opcjach forum) i hasła.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe listopadowe mamusie:-)
 
reklama
Ja mam na imię Monika, mam 26 lat a termin porodu mam wyznaczony na 15 listopad, będę miała chłopczyka, Fabianka. Bardzo się cieszę z tego powodu ponieważ pierwszą ciążę poroniłam w 12 tyg ciąży. :-( no ale teraz z niecierpliwością i ogromną radością czekamy z mężem na naszego dzidziusia:-)!!! pozdrawiam wszystkie listopadowe mamusie
 
Do góry