reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się !!!

Dołączył(a)
24 Listopad 2004
Postów
3
Witam wszystkie przyszle mamusie :D

Oczywiscie interesuje mnie w kt. tygodniu jestescie, jak sie czujecie, ale... chcialabym Was poznac!

Kim jestescie, gdzie mieszkacie, co robicie na codzien (praca, dom), czym sie interesujecie (oprocz ciazy oczywiscie :wink: ), w jakich obecnie jestescie nastrojach.....?

Ja jestem MONIKA. mam 28 lat i jestem w 8 tygodniu ciazy. Niemezatka, ale mam przyjaciela, z kt. jestem 4 lata. Dziecko planowalismy juz od ok. pol roku i w koncu sie udalo!
Nie pracuje (szukalam pracy, ale teraz to nie ma sensu), uwielbiam podrozowac, cwicze joge, czytam ksiazki, spotykam sie ze znajomymi - tak spedzam czas.
W sumie obecnie interesuje mnie tylko jedno - to co dzieje sie w moim brzuszku i z moim cialem. glownie na tym sie koncentruje :D

Pozdrawiam wszystkie Lipcowe Mamusie!
Monia
 
reklama
Czesc Monia, witaj w swiecie mamusiek :) Ja nazywam sie Ewelina , mam 26 lat i tez oczekuje pierwszego dziecka. Obecnie jestem w 17 tygodniu i od dwoch miesiecy siedze sobie w domku na L4 .Pracuje w sklepie obuwniczym i szczerze mowiac moje zwolnienie bylo spowodowane atmosfera jaka sie wytworzyla w pracy na wiadomosc o mojej ciazy , szef nie byl zbytnio zadowolony - niestety. Ciesz sie , ze teraz nie masz takich zmartwien bo to o jeden klopot mniej , a musisz sie teraz duzo usmiechac to i dzidzius bedzie zadowolony :) Pozdrawiam i ciesze sie , ze Cie poznalam
 
Ja mam 26 lat i to także moja pierwsza ciążą. Właśnie zaczęłam 19 tydzień. Dzidzia już się rusza i to super uczucie.
Zaglądam tu tak często jak się da, ale często nie mam czasu, bo pracuję w handlu i na dodatek na zmiany :(.
Tez jestem tu nowa, także powinno być nam raźniej. Pozdrawiam i zapraszam do pisania e-maili.
 
Witam wszytkich serdecznie! Też jestem nowa Wczoraj się zalogowałam. Rozpoczęłam nowy wątek pt. L-4. Elfiko pisze, że jest na zwolnieniu z powodu atmosfery, która się wytworzyła ja też się wybieram i podejrzewam że jak powiem o ciąży to też się wytworzy nieciekawa atmosfera. Ale cieszę się że jesteśmy chronione przez prawo!
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!! Buziaczki :-*
 
Witam serdecznie,z awsze milo jak nasze grono sie powieksza, ja mam 25 lat, jestem w 17 tygodniu i jetsm przeszczesliwa... w pracy mam lepiej niz wy choc wydawalo mi sie ze tak nie bedzie, bo pracuje tu dopiero od czerwca a juz w grudniu funduje nowine ze jestem w ciazy, zreszta w momencie kiedy z 3 osob w zespole, zostaje ja sama !!! ale szefowa mimo iz nie ma rodziny, naprawde super kobieta, zamiast mi jakies fochy strzelac to sie ucieszyla i powiedziala ze zycia pod prace ukladac nie mozna... naprawde mnie tym zaskoczyla, w zwiazku z czym zamierzam pracowac tak dlugo jak sie da, zreszta czuje sie ok, wiec poki jest w porzadku to nie widze przeszkod, lubie swoja prace zreszta chce do niej wrocic wiec wypada dalej sie starac... ale sie nie przemeczam.. o to dba moja szefowa i nie przeciaza mnie nadmiarem obowiazkow... :)
 
W kwestii informacyjnej dla owych Lipcoweczek... jest nas wiecej na lipcowych mamach gdzie na biezaco mozna przedyskutowac wszytskie watpliwosci, podzielic sie zmartwieniami i radosciami... mamy tez temat suwaczki lipcowe, gdzie warto wyslac wiadomosc z suwaczkiem, jak go zrobic jest chyba na forum ogolym w tematach organizacyjnych... no i jesli macie jakies zdjecia, to chetnie Was zobaczymy w temacie galeria lipcoweczek... buziaki i zmykam do pracy...
 
I ja chciałabym sie z Wami przywitać. Super, że jest takie forum - szkoda, że wcześniej go nie odkryłam. Ale nic straconego  ;)
Mam na imię Gosia, mam 25 lat i to nasz pierwszy, długooczekiwany dzidziuś. Będzie chłopczyk a co do imienia to trwa "dysputa" ;) Termin wyznaczono nam na 16 lipca.

Bardzo chce być z Wami Lipcóweczkami.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich  :-*
 
reklama
Witam wszystkie lipcowa mamuśki.Ja  mam termin na koniec lipca,i jest to moja pierwsza ciąża.Wiem już,ze nie będe rodzić naturalnie tylko przez cesarskie cięcie.Pozdrawiam 
 
Do góry