reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Od 17 października jestem z Wami na wątku da Młodych Mam, więc Mamusie już mnie znają. Chciałam tylko uzupełnić informacje o sobie, gdyż nie zrobiłam tego wcześniej :blink: A miło by było gdybyście wiedziały to co najważniejsze o mnie :blink:
Mam na imię Agata, mam 20 lat.
25 kwietnia 09r. zostanę Mamusią prawdopodobnie - Alanka :blink:
Mieszkam w Swarzędzu - rzut kamieniem od Poznania.
Moja druga połowa ma na imię Bartek, i ma 22 lata.

edit.
Moj Synek urodził się 30 kwietnia 09r. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć wszystkim,
Mam na imię Diana.
Jak na razie mam 19 lat ale już we wrześniu stuknie mi 20 :)
Mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim a także w Łodzi (tutaj studiuję biologię).
Mój chłopak nazywa się Michał i ma 21 lat.
Na chwilę obecną raczej nie jestem w ciąży (przynajmniej tak pokazał test) ale miesiączku u mnie również brak, więc kto wie...
Pozdrawiam wszystkie mamusie i nie tylko :)
 
Witam młode mamusie!
Ja w styczniu skończyłam 21 lat moja córcia ma ponad półtora roczku.Mam na imię Ola,moja córcia Paulinka,a mój mężuś Marcin(30 lat choć nie wygląda).
Miałam lat 19 jak urodziłam mojego aniołka ale było to zaplanowane z pełną świadomością swych czynów:-D

Pozdrawiam młode mamusie!!
 
lepiej późno niż wcale :-D
wybaczcie, że najpierw na wątku głównyma dopiero teraz tu :sorry2: ale u mniecałe życie inaczej niż trzeba :-D

więc...
mam na imię Diana
moja córeczka, Anielka, ma 13,5 m-ca :-p
niedobraczek z niej i nerwus że hoho :sorry2:
mam 21 lat, nie studiuje (studia przerwalam po I roku) a mój mąż chętny nie jest żebym teraz wróciła/zaczęła znów coś robić :dry: ; i nie pracuje, siedzę w domku sama z córeczką :sorry2:
Jestem z Pska, podkarpacie ;-)
ee i co tam jeszcze... mam mężą :-D mój rocznik, czyli 87, Piotr

Nela i diankus :-D


diankus i Jojo (sciany tragedia - remont od roku trwa :dry: )


Nela :-)


uff :sorry2:
 
No a ja zeby spraiwdliwosc nastała równiez sie wpisuję:-)
Mam na imię Anka
pochodzę z małej wioski pod Łańcutem ale mieszkam w Dębicy
26 kwietnia urodzi sie mój synek (24,25,26 nie wiadomo)
Jak narazie mam jeszcze 18 lat ale juz niedługo bede mogła cieszyc sią tą liczbą
Mam chłopaka, który oszalał na punkcie synka w brzuszku:-)
 
Witam wszystkie młode mamy
To ja też do was się zapisuję
Mam na imie Kasia mam 19 lat od dwuch miesięcy jestem mamą
Mam kochanego synka ( Kacperka )
Mieszkam w Zawierciu ( dlatych cio nie wiedzą jest to nie daleko Katowic takie małe miasto )
:zawstydzona/y:
Jestem mężatką od 4 miesięcy
Moja druga połowa ma na imie Łukasz i ma 23 lata
 
Witam Wszystkie dziewczyny, mamusie obecne, przyszłe:))

Mam na Imię Aleksandra mam 29 lat i jestem mamą Igorka który ma 2 latka i 10 miesięcy. Mieszkam w Krynkach. Obecnie wychowuję nasze maleństwo:)) Miło mi Was wszystkie poznać :))

326ef311d0.jpeg
 
Witam serdecznie :)
Mam na imię Paulina mam 26 lat i jestem mamą Filipka, który w kwietniu skończy 2 latka :-)
Mąż ma na imię Wojciech i ma 28 lat. Małżeństwem jesteśmy już prawie 3 lata :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny ;-)
Tak Was podczytuję od pewnego czasu, ale jeszcze nic nie pisałam.

Mam na imię Aneta, w styczniu skończyłam 19 lat, mój chłopak ma 20.
Nasze maleństwo ma 25 tygodni i 6 dni. Niestety nie wiem jeszcze czy to chłopczyk czy dziewczynka, zapewne dowiem się przy porodzie :-D
Termin mam na 16.05.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie, na wątku majowym nie potrafię się jakoś odnaleźć..

Pozdrawiam :-p
 
Do góry