reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Witam wszystkie mamy mam naimie Renata mieszkam w Jabłonce mam 20 lat mój mąż ma na imie Daniel ma 28 lat mamy dwójke wspaniałych bobasków Martynka 3 latka i Kamilek 7 miesięcy a małżeństwem jesteśmy już 3 lata.Pozdrawiam;-)
 
reklama
kafka88- miło mi cie poznac. ja niestetty też jeszcze studiuje jestem na 3 roku na dziennych a studiuje zarządzanie w Częstochowie! a ty co studiujesz?
 
Ja mam 21 lat i jestem w 8 tygodniu ciąży. Niestety jestem samotna, bo chłopak jak się dowiedział to mnie rzucił. Studiuję na 2roku.
 
Witaj Anneczkaa.:)
ja myśle że jak cie zostawił a jeszcze jak dowiedział sie ze będziecie mieć dzidziuśia to nie dorusł do roli ojca a może poprostu sie przestraszył i jeszcze wam sie ułoży.Życze ci dużo szczęscia i żeby ci sie ułożyło;-)
 
Wiktoria chciałabym żeby tak było, że wszystko się ułoży i że on zmieni zdanie. Już miesiąc się do mnie nie odzywa, więc już zapomniałam że będę mogła ułożyć sobie z nim życie...
 
Anneczkaa Witaj. Napewno sie wszysto ułozy tylko trzeba czasu. Zapraszamy na wątek główny
 
reklama
Anneczkaa jakoś to będzie ale czasem może być tak że jak sie urodzi dzidziuś to może przejży na oczy ale wtedy może być zapóźno.Życie potrafi robić figla a może znajdziesz kogoś kto pokocha twojego bobaska i z kim naprawde będziesz szczęśliwa.Życze ci wszystkiego co najlepsze.Ale wiesz ja miałam 17 lat jak zaszłam w ciąże i do dzisiaj sie zastanawiam co by było gdybym nie powiedziała mojemu obecnie mężowi o ciąży no ale czasu już nie wrócimy.Każdy ma swoje przeznaczenie mojim było mieć kochającego męża i dwójke wspaniałych dzieci.A może twojim przeznaczeniem nie jest chłopak który zostawił ciebie i wasze dziecko tylko ktoś inny.;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry